Toušek

Kde lze nejjednodušeji zjistit stav bodů řidiče? Je to někde k dispozici na internetu?

Nejlepší odpověď
panenka

Bohužel stav bodů u řidiče nikde na počítači nenajdete musíte si zajít na policii nebo vám to taky řeknou všude kde mají zřízený Cechpoint

Na tuto otázku jsem se zde už ptala taky

Další odpovědi
cukrar

Toušku, jedině evience řidičů a na kvalitní poště. Na policii nechoďte, to je špatná rada.
Doporučiji právě evidenci řidičů, páč když zjistíte něco nehezkého, můžete ihned řešit, odvolávat a podobně. Na poště Vám dají papír a hotovo, stejně by ste musel tam, kde vydavají řidičáky.
Doplňuji:
Panenko, nic ve zlém, píšete že jste se na to ptala a klidně napíšete že na policii.
Kdo Vás tam poslal? Ten tomu určitě nerozumí.
Body Vám samozřejmě přeji.

hanulka11

Nevím zda na netu jak by to bylo proveditelné? Třeba ano nevím o tom .Jen vím toto

můžete zajít na kontaktní místo Czech Point, zde předložit občanský průkaz či cestovní pas (doklad totožnosti) a samozřejmě řidičský průkaz. Následně – do několika málo minut – vám pracovník předá ověřený výpis, na kterém zjistí, jak vypadá stav vašeho bodového konta

Miroslavst

Zkusil bych to zde:
http://www.co­olspacetricks­.com/smiles/com­puter/26571/

venkovan

Počet bodů nemůže nikdo bez vědomí řidiče přidělit. takž eplatím okutu, zeptám se kolik dostanu bodů, platím podruhé do roku, přípočtu si nové, neplatím do roka, dva si odečtu. Když je zle a nejistota, rychle na cvičák a zaplatit těch skoro pět tisíc a udělat si školení jízdy a tím získat odpis 4 bodů.
Žádný problém. Ale vlézt na úřad se zeptat jak na to jsem nemusí být to pravé. Mohou se podívat do šuplíku co tam mají za uložené fotografie a domu už mohu jet HD.

FEL

Na MÚ – odboru dopravy za poplatek od 15,–Kč/cena se stanovuje dle délky výpisu/ vytisknou bodový stav. Zdraví FEL