Stav Bodů

Mohu zjistit přes internet stav svých bodů.

Nejlepší odpověď
anonym

Zkuste v seznamu vyhledat „stav bodů řidičů“ a napište svoji ESPZ

Zdroj: search.seznam­.cz/?q=stav+bod%C5%AF+%C­5%99idi%C4%8D%C5%­AF&mod=f

Další odpovědi
standa

Předpoklám, že myslíte ´body´ v registru řidičů.

Teoreticky by to mělo jít přes ´datové schránky´.

Ale s používáním datových schránek fyzickými osobami ve vztahu k dopravnním inspektorátům nemám zatím praktické zkušenosti, tak nemohu poradit.

Protože informaci o bodech může dostat pouze dotyčný řidič, tak je vyloučeno, abyste se k této informaci dostal ´někde´ na internetu.

dejv.s

nelze… pouze na vybranych postach (czechpoint) doufam ze jsem dobre napsal název no a nebo na uradu s rozsirenou pusobnosti… Dejv