Avatar uživatele
pusinka50

Otázka pro řidiče

Myslíte, že byste nyní udělali písemné testy v autoškole? Zkoušeli jste si je jen tak cvičně udělat?
Řídím už mnoho let, pravidla znám a jezdím podle nich. Ale když syn dělal řidičák, tak jsem si zkušebně udělala pár testíků na e-testech na PC a ani jednou jsem neprošla. Záludné otázky i odpovědi, tak záludné za mých mladých časů nebyly.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Braník před 4002 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Braník

testy jsem si dělal on line a ze tří pokusů jsem uspěl jen jednou,
dnes jsou ty otázky trošku zapeklitější než to bývalo dříve.
Doplňuji:
http://www.au­toskola-testy.cz/autos­kola_test_uvod­.php?test_typ=2

Upravil/a: Braník

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
honza19hk

za mě tedy taky takhle záludné nebyly ale nejspíš bych je i teď udělal.Na netu jsem je zkoušel a v pohodě.Stačí přemýšlet.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Možná bych musel znovu přečíst otázku, ale myslím, že bych je udělal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Papíry na pincka jsem dělal v 1971 na auto 1979,asi bych se musel hodně doučit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

je to úplně easy, lehčí to „tehdy“ nebylo, když se na ten princip podíváte pořádně, je to pořád velká brnkačka ,)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Jakožto jezdec na kole také odpovím, je mi šestnáct, o dopravní značky, pravidla, … se vůbec nezajímám, teď jsem zkoušel si udělat test na automobil a:
„60,00%, test bylo potřeba splnit na 85%“
takže bych jej bez nějaké přípravy neudělal :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Ona je otázka, zda se pošmodrchaly i staré záležitosti, nebo jen nové věci, vyplývající z novějších právních norem než byly v době dělání ŘO (já jsem třeba dělal za vyhlášky 100). Ze svého okolí překvapivě občas zjišťuju, že někteří vůbec neví, že existuje nějaký „silniční zákon“ a ne už vyhláška.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Pusinko, nejste samo kdo tvrdí, že pravidla zná a neudělá test. Takových je mnoho, viz třeba autoškola národa.
Jsou situace, že nechápu, že řidič odpoví špatně. Asi to je tím, že vím…
Záludné otázky byly a budou… kdysi střídavé stání, pak několik správných odpovědí…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
majklhanz

Doporučuji vyzkoušet aktualizované od ministerstva dopravy https://autotrip­.cz/autoskola-testy-online/

před 1906 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek