ilijusin

Jak co nejrychleji získat řidičský průkaz?

Potřeboval bych vědět jestli neexistuje nějaký způsob, jak získat řidičský průkaz dříve než za 20dní?

Nejlepší odpověď
lopp

Obávám se, že takový způsob neexistuje. Úřady mají své postupy. Každopádně se spíš zeptejte učitele autoškoly nebo na dopravním úřadě.

Další odpovědi
Readyman

Jestli si ho dělal legálně tak to trvá fakt dlouho ale už po týdnu bych si pro něj určitě zašel.Je i jiná cesta ale ta je finančně náročnější.

struzzo

Ahoj, no, nejrychlejší cesta k řidičáku je naplánovat si jízdy co nejvíc za sebe. Tak dokážeš řidičák udělat i během třeba 3 týdnů – tak jsem to zvládl já. Bohužel jsem si na něj však musel brát půjčku, protože jsem ho nutně potřeboval, a finance nebyly. Šel jsem tedy do půjčky zde https://www.hy­perfinance.cz/puj­cky/p2p-pujcky/ a jako naprostá spokojenost teda.