Alenacap45

Kde jste nakupovali postýlku pro miminko?

Odpovědi
Drap

Jednu jsem dostal od známých a druhou jsem vyráběl.

Schluker

V Ikea.

Dochy

našli jsem na webu – nová, klasická dřevěná, s možností výškového nastavení a s možností složit bočnici a postýlku přirazit (a zajistit) k letišti…

elkon

Před více než čtyřiceti lety v hračkářství. Jinde se tuším ani neprodávaly.

Emefej

Mému nejstaršímu miminku bude zanedlouho 50 let, přiznám se, že už si nepamatuji, kde jsme to kupovali.

Čecho_slovák

V prodejně nábytku.

martinka988

Nevíš kam koukat dřív, co? 😁 Já mám stejný problém, na trhu je toho tolik,,, Háčkuju se. Budu ráda za tipy 🙂

fial.adela

Já kupovala na postylky-vybaveni

Marryh

Tam jsem taky koukala, super eshop.. Hodně věcí 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.