Zapíjení narození dítěte

Pánové vysvětlete mi logiku toho proč se při narození dítěte musíte ožrat??? Proč ho musíte zapít nebo „podlejt“? Proč, se z finančních důvodů koupí kočár za 500kč a ty nejlevnější bazarové věci cca za 600kč , seženete postýlku v které jste spali sami zadarmo a za chlast při oslavě utratíte 3000kč? Co si při té oslavě povídáte? Myslíte vůbec na tu blbku která vám to dítě porodila a prožila nejhorší bolesti svého živata? To se jí smějete jak je blbá, že teď leží v nemocnici a vy chlastáte. Jak vůbec taková oslava vypadá? Už se těším až ten můj bude v nemocnici třeba se slepákem a taky celí dny prochlastam!

Nejlepší odpověď
mosoj

Hele vyřiď si to doma. Ano!!
Blbka jsi , když tady takhle blbě vykřikuješ ! Každej nemá doma to co ty a nakonec, bůh ví jak to není.

Další odpovědi
quentos

jasně že se té blbce smějeme, my chlapi přece nejsme nic jiného než banda podlých parchantů.

Jste vy normální? Nechte se vyšetřit… zapít slepák toho svýho vám přece nikdo nebrání (to je mi tedy pěkně zvrácená logika: pro většinu žen – pro vás možná ne – je porod navzdory bolesti spojen se štěstím. Přirovnávat ho k pobytu v nemocnici se slepákem má logiku houpacího koně.)

aramah

Koukám že ten váš Vás pěkně vytočil.
Musím se zastat mužských nejsou všeci tací jako ten Váš :((

tom004

Nevím kolik Vám je let,ale jestli jste mladá,tak Vás čeká dlouhý a smutný život.

Damiana

Podle tvého laktačního výlevu předpokládám, že mužíček poctivě a pravidelně zapíjí porody celé planety. Holt, vybrala sis apendix.

Drap

V tom případě přeji úspěšnou a divokou dámskou jízdu.

Berušinka

Vzhledem k tomu, že tady napsali reakci jen pánové, tak si dovolím – jako žena – taky něco napsat.

K samotnému tématu – nevím, jak myslí muži. Podle mě by to zas moc nemuseli přehánět. Ale mají prostě upřímnou radost, chtějí to každému říct – hospoda je ideální místo … myslím, že se na ně zlobit je zbytečné, když jsou jinak vzorní a dokážou se postarat. Máme zažité, že tohle je ženská věc – třeba tam některé maminky ani přítomnost svých partnerů nechtějí nebo si prostě chtějí odpočinout …

A k Vám – nevím, co Vám kdo udělal či jestli jste nějak nemocná…možná mně to připadá, jak kdybyste měla nižší IQ – podle „vysoké“ úrovně Vašeho projevu. Řešte si své komplexy jindy … teď mě napadlo … nejste feministka? =D

iceT

Na druhou stranu,pokud se chlap ožere při narození miminka a jinak nechlastá,tak je zlatej.
Taková ženská by mohla být nakonec ráda,že se chlap jen někde ožral a je mu druhej den špatně,než kdyby třeba šel s kamarádama oslavovat do bordelu za holkama a užíval si,zatímco jeho žena by trpěla několik hodin v porodnici.Tak co je lepší?

Nikkol

Já jsem říkala, že je nespravedlivé, že narození dítěte oslaví pouze otec, přestože si to vytrpí matka. Proto každý rok na synovo narozeniny děláme oslavu pro celou rodinu a slavím tak i já. A tím pádem jsem o nic nepřišla 🙂

redy

Tak tohle nějak nepoberu.
Aco mimčo až ten tvůj bude v tom špitále a ty oslavovat? :()

Rocker

Já jsem třeba narození syna nezapíjel (a to nejsem žádný abstinent).Sice si dám občas rád pivko,ale vysedávat po hospodách mě moc nebaví.Ale chápu,že někteří tatínkové jdou svou radost z narození dítěte oslavit s kamarády do hospody.

venkovan

Mám pocit, že porod proti tomu co bude až ti tvé dítě přivede domu budoucího zetě či snachu je brnkačka.
Proč podlej, zapít – aby mimčo mělo něco od státu. Vždyť daně z chlastu jsou i na rodičovskou.
Mám za to, že pokud máš takové stvoření doma, tak správně léčený a operovaný slepák bude skutečně důvodem k pořádné opici. Jednu šoupneš do rakve, druhou na ramena. Obou se ale během několika hodin až dnů zbavíš.
A jak taková oslava vypadá? – Kdo se ptá, nic se nedozví, protože tu oslavu si nikdo z přítomných nepamatuje.
Mimochodem – důvod k chlastu se najde i bez porodnice.

01Ricco

Ale mě tam poslala žena, přímo z porodnice se slovy: „A pořádně ho zapijte ať je zdravej“.

czemira

Predem se omlouvám za t9. paní vás bych věda chtěl mít za ženu,a i přesto že jsem Abstinent tak být váš partner tak z hospody ani nevylezu. muži za to že nerodi nemohou,ostatně takové jste nás porodili. jak jsem zmínil tak Nepiju ale vím že až se nám narodí dítě tak budu šťastný,velice šťastný a budu se o tom se všemi podělit. kdyby u toho mohla být i moje žena o to budu šťastnější ale jak vím tak v nemocnici vám asi těžko povolí sešlost s kamarády a oslavovat a upřímně myslím že ačkoliv by jste i vy byla šťastná z toho že máte dítě, tak na oslavu by jste jistě stejně neměla ani pomyšlení. absolutně váš postoj nechápu ale zároveň také doufám že reakce má a ostatních vás alespoň na chvilku dovede k zamyšlení a celkového postoje který máte. a já v to doufám protože vy už teď otce vašeho budoucího dítěte neuvidíte a vyčítáte mu něco co se ještě ani nestalo A to je velice smutné