kapka

Proč někteří už spíte? Nebo kde jste, proč tu nejste? 🙂

Doplňuji:
Na to, že byla otázka směrovaná /záměrně nesmyslně/ těm, co tu nejsou, se sešlo celkem dost odpovědí… 😁 😁 😁
Dělám si legraci, díky za odpovědi všem. Byla to moje otázka č. 100, tak jsem si ji chtěla užít. A to se povedlo. Všem přeji dobrou noc. 🙂

Nejlepší odpověď
barnajka

Vypusť echo, že o půlnoci se budou na Odpovědích rozdávat panáky zdarma (nebo vlastně COKOLIV zdarma)…a uvidíš, jak tu bude vmžiku živo. Do pěti minut spadne přihlašovací systém, na to vem jed kapko :))

V říjnu nebo kdy rozdával slevový server Vykupto poukázky na svařák zdarma. Na výběr byla varianta Praha, nebo Brno.
Denně těch kupónů dali do oběhu, tuším, 700. V různou denní dobu.
Mělas vidět, jak rychle to mizelo :))
Teď nedávno zase dávali zdarma poukázky na 4GB flashdisky.
Taky šly pěkně na dračku.
To víš – jak je něco bez placení, na to český človíček slyší :))

Teda abych nebyla pokrytec: já po jednom kousku ukořistila taky :))
Doplňuji:
Doktore..a jak má koza skákat??
Jako kamzík??
To snad neé, nechtěj měnit mou přirozenost a měj mě rád takovou, jakou mě příroda stvořila :))

Další odpovědi
anonym

Podle monitoringu je 74 uživatelů on line, ale asi necítí potřebu reagovat, nejspíš mají simultánně jako kulisu TV.
Doplňuji:
P.S. Safra, barnajko, skáčeš jak koza, dal jsem ti recept u předchozí otázky „Proč ještě nespíte?“ a tys znenáhlu tu?

hanny 2

Něco na mně leze,teď jsem vylezla z postele sem „kuknout“.

Jikra

Balím dárky(no jako balič bych se neuživil) a ještě do toho čumím na telku.

dudu

Také ještě nespím, ve čtvrtek pravidelně koukám na ST2 na pořad Večer pod lampou, dnes hovořili o V. Havlovi a až překvapivě hezky. Vždycky jsem si myslel, že ho Slováci moc nemusejí. Docela mě to dojímalo. Bude se hezky usínat.

briketka10

nespím nespím, jsem tady, nějak mi zas nefunguje net do prčic a to mám kabel, já se z toho opupínkuju..jsem taky sova, dám si vínko, ještě se podívám na drama..a vidím to tak do 4 do rána..
Doplňuji:
čas ukazuje 3:25 všichni už spíte, mně končí film, taky zalezu do peřin..

pusinka50

Teď jsem sem jukla, protože ráno díky Bohu nevstávám, TV opět jako źvukovou kulisu, ale potichu, abych nevzbudila kluka, tak se taky hlásím do počtu:-)

jendahun

Jsem tu taky a bedlivě sleduji dění.Měnil jsem při tom v mém novém „Xperia mini pro“ paměťovou kartu z 2GB na 8GB a přesouval písničky.Dostal jsem od operátora pěkného Ježíška.Pocucávám čokoládový likér naředěný rumem a připravuji se psychicky na následující dva dny.

Michal Kole

Někteří chodí do práce/ do školy a potřebují se vyspat. Ve škole lze při některých hodinách spát bez problémů. V práci je to „složitější“ i když jsou práce, kde to taky není problém si schrupnout, třeba generální ředitel si to dovolit může, pokladní v supermarketu už ne.

Drap

Jsem tady !

kapka

Barnajko, taky když je něco zadarmo, tak to beru. To vůbec nevím, že se na některých webech něco rozdává. Že já blbá většinou sedim tady. A nic za to nedostanu, vlastně to tričko. To ale ještě nemám. 🙂

barnajka

Na Vykupto rozdávali od podzimu minimálně 2× – taky to až tak moc nesleduju, tak kdoví kolik mi toho utíká :) Ale stačí se tam zaregistrovat, pak si nechat na mail posílat newsletter – no a aspoň ten namátkově otvírat, ať se člověk udržuje v pohotovosti :)

http://www.sle­vove.info/tag/vy­kupto-cz

kapka

díky

barnajka

Mimochodem, Doktore – koukám, že ty jsi taky ‚všude zdejší‘ ;)

anonym

ad barnajka, chodí mi průběžně reporty od admini, tak to víš, mám vše z 1. ruky:-).

barnajka

Hmmm…a pak mi vykládej cosi o bujné fantazii

Ono i ta fantazie potřebuje k fungování živnou půdu…a ty mi jí teda poskytuješ vrchovatě :))

Tak nejsi admin, přitom máš všechno z první ruky…
Hele, a nejsi ty potom sám Nejvyšší?
Jiný vysvětlení v rukávu nemám :D

anonym

Všechno přece nemusí mít přímočaré a povrchní vysvětlení. Ještě existuje mezivarianta řadového uživatele s exluzivními informacemi šikovně aplikovatelnými.

kapka

Jakto, že Vám chodí reporty od adminů? Nechápu…

anonym

Chápat nemusíš, stačí toliko vzít na vědomí – jó jsou věci mezi nebem a zemí! Tys přece sama svého času vyslovila podezření zda nejsem admini. Odpovídám, že nejsem, ale vím své.

kapka

Takové podezření jsem opravdu měla.
Jste rád záhadný, že?

anonym

Ale vůbec ne. Zasvěcení vědí jak se věci mají.

kapka

Dávají Vám tedy informace admini? To je dost neprofesionální.

anonym

Cožpak vás nenapadlo i jiné, prostější vysvětlení. Zkuste se někdy zeptat nějakého programátora, jak funguje sofistikované počitadlo přístupů na jednotlivé webové stránky. Kybernetika je věda pro laiky s netušenými možnostmi.

kapka

Mimochodem, podle jakého monitoringu vidíte, kolik lidí je on line?

anonym

Napíši do mailu, abych se nedopustil návodného jednání.

anonym

Ja to chci taky vedet. ! ;-( -iv-

kapka

No to je fakt, pokladní v supermarketu by pořád budilo to pípání…:-D

anonym

ad kapka – „Vážený uživateli, máš novou zprávu zaslanou na kontakt uvedený ve tvém profilu“ red. admini.