michalds

Kde je možné sehnat zdarma Bibli?

Vím, že gedeoni zdarma dávají malý výtisk, ale nevím, na jakých místech.

Edison: myslel jsem výtisk, čili tištěnou

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

Stáhnout na netu. Jak Starý zákon, tak i Nový zákon. Třeba v .pdf. Pak si jej můžeš i vytisknout. Mám ve svém NB.

Další odpovědi
Malvína

Vyjely mi nějaké odkazy. V prvních dvou nabízejí zaslání Bible zdarma. Jsou tam i příklady aplikací, kde si ji můžete stáhnout do mobilu. Např. „Bible“ je nejstahovanější 🙂

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/search?q=bi­ble+zdarma&oq=bi­ble+zdarma&aq­s=chrome..69i57j0l3­.3234j0j7&cli­ent=ms-android-xiaomi&source­id=chrome-mobile&ie=UTF-8

Edison

Já jsem ji našel na netu a mám ji v compu. Takže UTFG!!

Doplnění: A co si ji najít a vytisknout…? 😉

Gestas

Jednou stáli gedeoni u nás před gymplem, ale to už je tak 5 let.