mosoj

Kam zabodne včelka žihadlo ?

Ivan a Nataša jdou po poli, tu přiletí včelka Trajdalka a vlétne Nataše pod sukni. Kam zabodne žihadlo?
Doplňuji:
Bart12– Nevím na jakou oplzlost myslíte, ale ona dala žihadlo Ivanovi do ruky !

Jinak jestli jste si toho nevšiml-a, dal jsem to sám dobrovolně do zábavy.

Nejlepší odpověď
johana 56

Do neposedného chodidla,pokud si pamatujete „Ztratila Lucinka bačkorku..“

Další odpovědi
Bart12-

mé první tvrzení bylo kapánek přehnané a pravda vůbec jsem nad tim nepřemýšlel HaHa jj to byl smích

podle mužského rodu (ten)Bart jsem kluk i v real life (jen aby bylo jasno…)