Avatar uživatele
Saurus

Kam v tomto vedru s dětma?

Chceme si užít poslední horký týden, máme malé děti – 3 a 2 roky a vymýšlíme něco, co by se s nimi dalo v tomhle počasí dělat, něco zajímavého, někam vyrazit ale musí to být s ohledem na mě – jsem těhotná a v tomhle vedru preferuji spíš posedávání, polehávání, jinak se vždycky zadýchám jak lokomotiva. Na koupališti jsme byli včera, co jiného? Dík za tipy 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? petka, chudst, dědapetr před 4628 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Hrady a zamky? Tam byva prijemne – a pak treba posezeni v zahrade. Anebo zoo, to uz sice neni tak prijemne, ale deti to pobavi (alespon me vzdycky pobavilo, to az ted jsem zlenivel, ze nenavidim horka.).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Pokud umíte plavat, tak do bazénu, ale raději do vnitřního, ať jste ve stínu a pokud neumíte tak poproste plavčíka ať Vás naučí

Pozor, do některých bazénů nesmí neplavci

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Máme prcka 20 měsíců, horké dny trávíme na zahradě – slunečník, bazének, pohoda…
Pokud nemáte zahradu, vyražte na návštěvu ke kamarádce, která ji má a už dlouho Vás zve. Určitě ji to potěší, děti se vyřádí, náročné pro Vás to nebude a ještě kamarádce uděláte radost.
Když to spojíte s podvečerní grilovačkou, nebude to mít chybu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Daniela68

V horku, ale i když prší doporučuji zajet do Pohádkové říše, v horku je tam krásný chládek a za deště se dá být pod střechou, jelikož tam se odehrává hodně času :)
http://pohadkova-rise.cz/kulturni-akce-tento-vikend/

před 2814 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2567 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek