Saurus

Kam v tomto vedru s dětma?

Chceme si užít poslední horký týden, máme malé děti – 3 a 2 roky a vymýšlíme něco, co by se s nimi dalo v tomhle počasí dělat, něco zajímavého, někam vyrazit ale musí to být s ohledem na mě – jsem těhotná a v tomhle vedru preferuji spíš posedávání, polehávání, jinak se vždycky zadýchám jak lokomotiva. Na koupališti jsme byli včera, co jiného? Dík za tipy 🙂

Nejlepší odpověď
chudst

Hrady a zamky? Tam byva prijemne – a pak treba posezeni v zahrade. Anebo zoo, to uz sice neni tak prijemne, ale deti to pobavi (alespon me vzdycky pobavilo, to az ted jsem zlenivel, ze nenavidim horka.).

Další odpovědi
Michal Kole

Pokud umíte plavat, tak do bazénu, ale raději do vnitřního, ať jste ve stínu a pokud neumíte tak poproste plavčíka ať Vás naučí

Pozor, do některých bazénů nesmí neplavci

Deli

Máme prcka 20 měsíců, horké dny trávíme na zahradě – slunečník, bazének, pohoda…
Pokud nemáte zahradu, vyražte na návštěvu ke kamarádce, která ji má a už dlouho Vás zve. Určitě ji to potěší, děti se vyřádí, náročné pro Vás to nebude a ještě kamarádce uděláte radost.
Když to spojíte s podvečerní grilovačkou, nebude to mít chybu.

Daniela68

V horku, ale i když prší doporučuji zajet do Pohádkové říše, v horku je tam krásný chládek a za deště se dá být pod střechou, jelikož tam se odehrává hodně času :)
http://pohadkova-rise.cz/kulturni-akce-tento-vikend/

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.