mosoj

Chcete se pobavit ?

http://vtipy1­.cz/HADANKY/DUC­HODCI?strana=1
Doplňuji:
Já nenabízím ty důchodce, je třeba si vybrat. Antibiotika zabrala, dnes 36,8 včera 40 !!!!

Nejlepší odpověď
annas

Už jsem kdysi dostala. Občas se kouknu. Někdy zaberou, jindy ne.
Doplňuji:
Chtěla jsem napsat, že je dobře, že vám antibiotika zabrala. Jenže zazvonil telefon a já klikla …

Další odpovědi
Andělé

Mosoji,tj.VYNI­KAJÍCÍ zpráva! Mám z Vás velikananánskou radost.:-)
Tak jen tak dál,opatrujte se a brzy se nám uzdravte!.:-)

briketka10

díky za ty vtípky aspoň budu mít co posílat kámoškám, když čučím doma
a jsem moc ráda, žes zdráv !! :DD a mezi námi a sršíš opět dobrou náladou za jeden den to je co říci 🙂

anonym

Na zápal plic je to zlepšení opravdu bleskové. Já to takhle rychle neměla, takže jenom Ti přeju, aby to šlo dál a dál, pořád k lepšímu.

redy

Nevím nějak mne to ndostalo.
Asi mám blbej den.
:((

Damiana

Díky za odkaz, hned jsem si otevřela cikány…:-)
K doplnění: Jestli u toho byl i ten „můj“ čaj, tak se ani nedivím! 🙂
Mám radost, že se to zlepšilo, hodně zdraví!