Kam si sednout ve skole?

Ahoj, kam si sednout ve skole? Mám tam dva lidi, co me sikanujou a většina ostatních není taky psychicky OK. Aby mi proste nic nemohli udělat… Spolužáka do lavice mám, jdu do 7 třídy.
Doplňuji:
Na šikanu stačí udělat bububu, je to slabej Arab. On se stáhne, ale u dalsi přestávky zas sere… To ale řešit nechci. Kdyžtak PM.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Nenech se šikanovat, buď mu dej do tlamy, nebo žaluj.

Pokud si sedneš k učiteli, tak o přestávce ti to stejně nepomůže, znova říkám nenech se šikanovat.

Pokud to nechceš říct učiteli, řekni to rodičům, ale nenech si to líbit.
Doplňuji:
Tak v tom případě si sedni na lustr:-)))

Další odpovědi
arygnoc

takže všetci sú mešuge, len ty si ok?

tak si sadni do-la-vi-ce-na-pr-del a buď rád.

:-Q

Hlada

Do třetí lavice prostřední řady na stranu ke dveřím. Na pravý roh lavice si dej zpětné zrcátko a do levé kapsy paralyzér.

led

Mazánek již napsal „Zasedací řád třídy“ dle pana profesora a Hliník se již odstěhoval do Humpolce
…muli,muli… jó, jseš tady,
obklopen gardou silných paží
jak Cézar sám přátel nemaje.
Hledej pravdu v lidech kolem
nejen Sobě nad jiné stavěj.
Proč uhánějí tě šikany, proč…
Tys provedl něco lidu kolem,
nebo jak Brutus činil jsi?
Sedni k Mazánkovi
před katedru,
nebo v Oslí lavici,
jedno je, kde sedneš si,
vždy jedním ze žáků jsi,
Vždy Člověk mezi Lidmi.