bestak

Jak na proslov pro prváky?

Jako na „slohaře“ na mě připadl úkol prvního září přivítat jednu třídu prváků, respektive vymyslet nějaký proslov a ten přečíst. Nemám problém se slohy, ale s tímhle se trápím. Chtěl bych něco vtipného, ale krátkého a úderného. Poradíte mi? Stačí jenom ťuknout :))

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak vás pěkně vítám.
Nebojte, na každého jednou dojde až budete u tabule :D
A pokud myslíš krátkého a úderného, tak:
Se sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak.

Další odpovědi
led

Milí prvňáčci. Vítejte v naší a teď již i ve vaší škole. Učte se a nezlobte, nepočuravejte se a když chcete domů, jděte. A teď sednout a učit se. K tabuli půjde…

lorja

Děti,vítám vás ve vašem prvním školním roce mezi námi a přeji vám,aby jste se ve škole dobře cítili,naučili se mnoho důležitých a zajímavých věcí a našli si hodně nových kamarádů.

kapka

Tak jak to dopadlo? Mělo jít o prvňáčky nebo o prváky na střední?