Complex

Kam se natáčí vaše misky vah?

Nejlepší odpověď
annas

Záleží na tom, co bych na ně dala.

Na jednu misku, co jsem udělala, na druhou, co jsem nesplnila. Myslím si, že toho, co jsem vykonala, je víc, takže tato miska by klesla.

Nebo na jednu misku bych vložila „část“ pomyslného života, který ja za mnou, na druhou kus, který mně zbývá, ten by určitě vážil méně.

Další odpovědi
Kepler

Ony se až tak nenatáčí, spíš klesají nebo stoupají. To podle toho, jak která životní hodnota získává na váze a důležitosti. Dřív třeba měl velkou váhu výběr motorky nebo auta, dnes zdraví a trochu toho pokakaného štěstíčka.

Drap

Miska stále klesá, stále klesá…