atena11

Kam na školní výlet??

Dobrý den,chodím do páte třídy a nemůžem se shodnout s učitelkou a spolužáky se školním výletem.
Nikdo chce na farmu,jiní do kina.když nás napadlo něco s čím všichni souhlasili tak to čitelka zatrhla.Nějaký nápad??
Nepovolila dvoudenní výlet,painball,a­quapark,lanové centrum a dokonce nemužem ani jet do prahy ale do tábora taky ne protože je moc blízko.poradte prosím nase škola je v plané nad lužnicí takže nějaký výlet,který není blízko jako tábor od plané nebo naopak daleko jako je praha od plané.

Odpovědi
anonym

Replikuj jí tuto větu, třeba pochopí: „Nemohli bychom tedy zůstat ve škole, soudružko učitelko, když do …-Název… nemůžeme?“

Emmkaa

Ahoj, syn se třídou byl minulý rok v http://pohadkova-rise.cz/skolni-vylety/ a nemohl si to vynachválit, přivezl si domů aji několik suvenýrků :)