dust8

Kam by vás život zavedl, pokud byste museli nahlas říkat veškeré svoje myšlenky?

Nejlepší odpověď
zjentek

Celý život druhým říkám, co si myslím. A zavedlo mě to až sem.

Další odpovědi
paul1

Kdybych musel, tak to by nebylo moc dobré, zkoušel jsem to za minulého režimu a zavedlo mne to k zaražení postupu v zaměstnání, protože jsem narazil na blbce. Takže jsem začal být opatrný. Teď je to jiné, ale blbci nevyhynuli, takže raději občas pomlčím.