Avatar uživatele
paul1

Kam bude pokračovat vývoj AI?

Thanabots: ChatGPT umožňuje porozprávať sa s mŕtvymi. Je to desivá budúcnosť AI či cesta, akou sa máme vydať? | Vosveteit.sk – Správy zo sveta technológií a vedy (zoznam.sk)

Thanabots: ChatGPT umožňuje porozprávať sa s mŕtvymi. Je to desivá budúcnosť AI či cesta, akou sa máme vydať? | Vosveteit.sk – Správy zo sveta technológií a vedy (zoznam.sk)

Upravil/a: paul1

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 261 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

V nejbližším horizontu předpokládám zdokonalování se (k vyšši inteligenci), až nakonec nevyhnutelně dospěje ke kritickému stavu (podobně jako existuje kritické množství), kdy si uvědomí sama sebe jako entitu.

BTW – tyhle bejkárny (okurková sezóna) tu budou pořád nějaké. Zajímavé je domyslet kombinaci (sjednocení) humanoidního robota https://www.flo­wee.cz/civili­zace/5213-fascinuji-a-zaroven-vzbuzuji-strach-proc-jsou-humanoidi-tak-odpudivi s AI. Bude to znamenat KONEC vztahu muž-žena (lidé)? Který muž (nebo žena) dokáže konkurovat INTELIGNETNÍMU STROJI? (je třeba vzít v potaz VÝVOJ, nikoliv stávající situaci). 😉 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Bez pochyby se bude zdokonalovat, ale bude to ještě nějakou dobu trvat, než se na to bude možno spolehnout. Ale myslím, že 100% to nebude nikdy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mesiáš

Vývoj bude pokračovat ve sdílení databází v reálném čase

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
markmiller

Thank you for providing this valuable information. I've been having difficulty coming up with many questions about this subject mapquest driving directions

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ametyst

Už nebude možné rozeznat pravdu od lži. Pokud např. kandidát na prezidenta bude nežádoucí, AI vyrobí kompro v podobě videa nebo fotky, rozšíří po síti i jinak mediálně, a volby mají v kapse!
Nebo se zase vyrobí nějaká pandemie, a zastrašující zprávy budou čistě účelové…

Avatar uživatele
Pepa25

Ametyst: už dnes lze zfalšovat kdeco, kompra na protivníky se vyrábí od začátku voleb a politických kampaní, v tom AI jen „mění metody“, ale ne princip. Epidemie se nevyrábí. Některé zprávy jsou samozřejmě účelové, obvyklé je vyvovlávat strach, to zvyšuje čtenost …

Avatar uživatele
paul1

Nechce mi zafungovat odkaz, zkouším znovu:

https://vosve­teit.zoznam.sk/tha­nabots-chatgpt-umoznuje-porozpravat-sa-s-mrtvymi-je-to-desiva-buducnost-ai-ci-cesta-akou-sa-mame-vydat/

Avatar uživatele
elkon

Otevřel jsem to. Nechápu proč tě ty nesmysly zajímají.

Avatar uživatele
paul1

Já zase nechápu, proč mne nechápeš. Nemůžeme být všichni stejní, každého zajímá něco jiného. Někdo má rád holky, jiný vdolky. Já jsem byl v mládí na ty holky, teď raději ty vdolky a koláče, nejraději moravské. Dnes nám jedna paní donesla plnou misku. Nejsou to sice takové ty maličké – svatební, jsou trochu větší, ale jsou moc fajn.

Avatar uživatele
aliendrone

elkon>>> Já zase nechápu, PROČ to považuješ za „nesmysly“. I když znám hafo „zajímavějších“ témat (a stejné kvantum lidí, kteří by ta témata označili taktéž za hlouposti), tak mi to přijde jako zajímavý aspekt a především předzvěst toho, CO VŠECHNO nevíme o tom, co lze od AI očekávat. 🙂

Nový příspěvek