K čemu slouží ve hře Pou ten mikrofon?

aktualizovala jsem si hru pou a byla tam nová místnost hala a v ní jakýsi mikrofon. K čemu slouží?
Doplňuji:
Mně to pou ale vubec nezopakoval a dokonce kdyz jsem to zkousela, tak mi vypadl zvuk a nejde.

Odpovědi
štamgast

Zapni ten mikrofon a mluv. Pou to zopakuje.

Lenča59

heeeeejjj Mám mobil Samsung galaxy Y s5… a mám tam Poua, prosím jak ho aktualiuju? =) stáhla sem ho přes Google Play

petpeto

ahojky me to taky nejde mám stejnej problém jendou mi to fungovalo a pak už ne skouším všechno a proste to nejde!