zvonisek

K čemu je dobrý Lavil Auricum?

Máte s nim nějaké zkušenosti? Dostala jsem dobré recenze, ale nevím.

Odpovědi
Pepa25

V podobných případech se nedívám až tak na reklamu nebo recenze, ale o co vlastně jde a jaké to má složení. Tady na tom (našel jsem to napsané s Y jako Lavyl Auricum) je napsáno: „Complex herbal skin conditioner cosmetic product for sensitive skin“. Tzn. kategorie kosmetických produktů, ne léčiv, takže bych bych byl k léčivým účinkům skeptický. Ale zcela určitě to kůži ani sliznicím neuškodí, to by nemohli prodávat.