terry

K čemu je dobré natočit film, který trvá několik dní?

Nejlepší odpověď
Damiana

Vepište odpověď…Myslíš třeba nejdelší film světa Modern Times Forever? Tak v první řadě asi touha po rekordu v řemesle, které filmaře baví. A pro filmové fajnšmekry, nadšence a milovníky všeho nevšedního je to zážitek. V neposlední řadě noviny mají co psát a obvykle se „vetře“ i do historie – i kdyby nestál za nic, je alespoň nejdelší.
Ale na druhou stranu. Proč se točí seriály? To je vlastně taky „film“, který by trval dost dní (let?). Jen do něj šoupneš pár reklam a pustíš z něj každý den kousek…
🙂
Doplňuji:
Jak to, že mi tam skočilo (nebo spíš zůstalo) to Vepište odpověď ? Kristapána to vypadá blbě! Moc se omlouvám Terry. 🙂

Další odpovědi
www

Pro mne a předpokládám, že většinu ostatních diváků, k ničemu.
Je to jen jakýsi pokus o rekord se spoléháním na zvědavost lidí.