Rokio

jupí! Získal jsem hlavně díky vám uživatelům zlato. Na důkaz mé vďěčnosti vám splním jedno přání. Které to bude?

Mám ohromnou radost a je to hlavně vaše zásluha. Kdyby nebylo vás, zlatým uživatelem bych se nikdy nestal. Moc vám děkuji.

Splním vám jedno přání. Můžete si vybrat jedno z těchto:

A. Každý den položím maximálně dvě otázky do Vánoc.
B. Nebudu do Vánoc pokládat otázky na téma psychiatrie.
C. Nebudu pokládat do Vánoc osobní otázky (otázky o mé osobě).
D. Celý listopad nebudu aktivní na Odpovědi.cz (prohlížení webu je OK).
F. Nebudu do štědrého dne pokládat otázky o stalkingu a náboženství.

Vybírejte moudře. Můžete mě také slibu zprostit, jestli chcete.

Nejlepší odpověď
Cvrčák

jiná odpověď/nežádám po tobě nic

Dodrž průměr 5 položených otázek denně pod podmínkou, že každá z těch 5 otázek bude z různé sekce / různého okruhu.

Další odpovědi
JežíšKristus

D. Celý listopad nebudu aktivní na Odpovědi.cz (prohlížení webu je OK).

podger

D. Celý listopad nebudu aktivní na Odpovědi.cz (prohlížení webu je OK).

Zmizni

Kelt

jiná odpověď/nežádám po tobě nic

Tak hlavně blahopřeji. Očekával jsem to u tebe v průběhu tohoto týdne. Ten pocit je pěkný, být zlatý, ale za pár dní nebo hodin si řekneš, světská sláva, polní tráva.

zjentek

jiná odpověď/nežádám po tobě nic

Ach… bylo to nevyhnutelné, co se dá dělat. No nic, stejně jsem to předpovídal>>>https:­//www.odpovedi­.cz/otazky/bu­de-vzhledem-k-posunu-casu-rokio-zitra-zlatym-o-hodinu-drive-ci-pozdeji

paul1

jiná odpověď/nežádám po tobě nic

Chtělo by to delší pauzu, nejlépe několik let, vidím, že dost lidí (podle reakcí) by to potěšilo. Udělejte jim radost prosím (tedy i mně)

Prostě já...

jiná odpověď/nežádám po tobě nic

Já jsem stejného názoru jako Cvrčák. Jinak moc gratuluji.

CuriousElla

D. Celý listopad nebudu aktivní na Odpovědi.cz (prohlížení webu je OK).

iceT

A. Každý den položím maximálně dvě otázky do Vánoc.

A taky bys u dvou otázek denně mohl zůstat napořád.

Houstička

D. Celý listopad nebudu aktivní na Odpovědi.cz (prohlížení webu je OK).

už vypadni, prosím dylino

JežíšKristus

Příspěvek smazán administrátorem.

elkon

Příspěvek smazán administrátorem.