Kepler

Jste ve střehu, když je dnes pátek 13.?

Já ani ne, v tomhletom směru pověrčivý nejsem. Ženil jsem se 7.7. a taky to nedopadlo. Proč by tato data měla být výjimkou, že?

https://pixaba­y.com/cs/illus­trations/p%C3%A1tek-13-sm%C5%AFlu-p%C3%A1tek-13-pov%C4%9Bra-1042305/

Nejlepší odpověď
marci1

Vůbec ne, dokud to zase nezačne někdo připomínat. 🙂
Triskaidekafobií netrpím. Pátek 13. dokonce považuji za svůj šťastný den. A proč? Jen tak. Pro radost.
Pan premiér má dnes jistě šťastný den a také radost.
🙂

Další odpovědi
Drap

Ne …

jirka F

Ani ne jsem v klidu,ale stejně raději dávám na sebe pozor.Pověrčivý také nejsem ale jsem hrozný strašpytel poslední dobou tak si dávám pozor neustále.

nyjono

Ani ne, ale kdyby se něco náááhodou … tak to je na co hodit 🙂

ivzez

Pátek 13. jsem sice zaregistrovala, ale ve střehu nejsem.

hapiky

Pátek 13. je dobré téma pro horory.

Lukáš Rusek

Celkem dobře se mám. Povídám si s lidma které mám a rád a to je hlavní :) Takže to beru jako šťastný den.

Kelt

No zítra jedu du Valmezu, odpočinout si na brigádu. Dnes to byla síla. Ale mám dva dny volno