jirka F

Jste také pro něco tak trochu bláznivě zaujatí?

U mně je to třeba amatérská klimatologie(čtu články,sleduji vývoj klimatu,aktivitu slunce a vliv na zemi,AO,NAO…)

Nejlepší odpověď
Drap

a) ano jsem(do čeho?)

Ano jsem. A do čeho po tom nikomu nic neni. Je to pouze oje soukromá věc a i kdybych ji zde uvedl, tak taková informace nikomu z návštěvníků těchto stránek nemůže nijak pomoci. Opět otázka pouze pro otázku!

Další odpovědi
annas

c) jiná odpověď(dopište)

Bláznivě ne.

Stále platí, že když mě něco napadne, třeba zajímavého, vytrvám až nápad zrealizuji, i když nedopadne tak, jak bych chtěla..

Byla jsem zaujatý čtenář, i když už méně. Nebo když jsem třeba pletla halenku či svetr, nemohla jsem se od pletení odtrhnout,, přitom ostatní věci odkládala.

Jako příklad stačí … někdy méně znamená více …

Tw!st

a) ano jsem(do čeho?)

Cizí jazyky, marketing, krásné ženy.

Rokio

a) ano jsem(do čeho?)

Do kryptoměn a do starších RPG her.

briketka10

c) jiná odpověď(dopište)

Jj.
Miluju filmy a hudbu.
Poté co mi odešel můj milovaný kocourek Ufíček
do kočičího nebíčka, tak mám ráda další číču
Micku..taky bezdomovečku..

hapiky

a) ano jsem(do čeho?)

Ano, Yamaha Dragstar 1100.

Kelt

b) ne nejsem

No baví mne cizí jazyky a cizí země, tak si stahuji všechno z internetu. No kdybych do toho nedával peníze tak ušetřím. A je toho víc, nic nedodělám do konce Proto jsem volil b.

zjentek

Volil's babiše?

jirka F

Drap: Ano,ale tohle všechno skončí až se dostanu na stříbrnou medaili tak jako Rokio.Poté se pokusím vkládat lepší otázky.