Jste rádi za jeho smrt?

Já osobně ano.
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/386742-strujce-teroru-v-parizi-je-po-smrti.html

Nejlepší odpověď
Mirdas

Je to jen kapka v moři.

Další odpovědi
iceT

No a na jeho místo nastoupí deset, ba i dvacet dalších…

da ny

Netěší mne ničí smrt, zvláště mladého člověka…
Souhlasím s tím, že teroristů je nutné se zbavit/zajistit .­....

Katolická církev prošla jistou „reformou“ (vzpomeňme na středověk, dobu pobělohorskou, násilnou katolizaci Evropy a kolonizátorů apod.)
Islámské náboženství a radikální fanatismus, nespokojenost, nenávist některých věřících a jejich vůdců má před sebou velmi dlouhou cestu…(pokud se na ni dostanou/dají) :(

lota

Kdo ví, jak to bylo. Ono je vždycky nejlepší řešení předvést veřejnosti nějakého viníka. Mě spíš zajímá, na co jsou tajné služby, jak to, že ho dopadli potom, ale nepřišli na něho předem? Kdo za to může?