Miroslavst

Jste pravák nebo levák?

Jakou rukou píšte? Levou nebo pravou?
Pokud jste levák, řadí se vám v autě dobře?

Nejlepší odpověď
kropitko

Jsem pravák,píši pravou,nejsem levák,řádím pravou,pokud bych byla levák,koupila bych si auto s pravostranným řízením a pak bych řadila levou a řadilo by se mi dobře,,,,

Další odpovědi
quentos

jsem levák a neřidič, takže to neřeším ;{)>
Doplňuji:
Kropítko, krásný překlep ;{))> ŘÁDÍTE pravou?

mojitek

nejhorsi to maj levaci v automatu :o)

panenka

Já jsem pravák.

iceT

Jsem pravak,ale neridim,neumim.

Gollumek.88

já sem obojí :) takže mi v podstatě nic nedělá problém. Řazení v autě je o zvyku ne o leváctví nebo praváctví.

ReHu

Jsem pravák a stejně mé příští auto bude mít automat. převod. 🙂.

vecernice

Jsem pravák a někdy při práci používám i nohy,protože dvě ruky jsou málo.No a v autě je to pohoda-mám automat.

salsa verde

Já jsem levák, řadí se mi skvěle a mimochodem moc ráda řídím, řadím i řádím.

janek66

Jsem pravák,řadím pravou.Ale jezdil jsem i se stroji kde byla řadicí páka vlevo,tak jsem řadil levačkou.A nejvíc jsem si zařadil i "zařádil"v traktoru Z 7011,tam byla řadicí páka uprostřed mezi nohama,tam se dalo řadit střídavě levou i pravou:-).