Avatar uživatele
anonym

Jste i vy téhož názoru ?

Když si zpětně pročítám ,jak kdo něco vařil,co podával k obědu,tak nabývám dojmu,že se vůbec,ale vůbec nemáme špatně,co se týká potravin. Je to tak ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? dudu, aramah, GM, johana 56, hanulka11, tom004 před 4516 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rosinka

NEJSEM stejného názoru, protože kvalita potravin v ČR povážlivě klesla. Navíc hodně lidí peníze nemá a jí levné, nekvalitní uzeniny apod. Mám známou prodavačku – divili byste se kolik se prodá, dnes už hnusného gothaje. To není remcání, ale závažná realita. Víte kolik je lidí, kteří po zaplacení drahého podnájmu téměř nejí??!! Já jsem člověk, který myslí vesměs pozitivně, ale tohle, co tu čtu, mi připomíná komunistcké časy. Taky bylo dost lidí, kteří říkali, podívejte, na ty remcaly, a co vám vlastně chybí, vždyť se máte dobře. Otevřte oči.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Ano je to tak – není to nic nového a proto přijdou k chuti dost často i jídla naprosto obyčejná a já je maám raději než nějaké omáčky a bifteky a kdovíjaká masa

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

S tím souhlasím.Pořád tvrdím,že se u nás nemáme špatně,co se týká potravin.Ale remcalové se najdou vždy a všude.Je pravda,že se najdou ti,kteří jsou na tom špatně,otázka ale zní,kolik z nich,ne vlastní vinou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ti co měli jenom škubánky, nebo ovesnou kaši to sem asi nenapíší. Alůe je to asi tak, bude ještě hůř.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

V našem cca 20-ti tisícovém maloměstě funguje šest supermarkerů a všechny prosperují. Když koukám třeba u Kouflandu jak lidičky valí vrchovaté vozíky vzpomenu si na svoji babičku, která říkávala „kdo naříká, patří mu ubrat“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Jídlo,které mužu sníst dnes,nenechávám na zítřek.Taky by mohlo být poslední…To co mám v žaludku už mi nikdo nemůže vzít.
Doplňuji:
Nejsou na tom všichni stejně.Někteří doslova živoří.Pokud chtějí byslet,musí zaplatit náklady a na jídlo jim moc nezůstane.

Upravil/a: johana 56

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Drap proč ne já mám ráda vločky,ne k obědu ale večír si je dám.Je fakt že jsou v tom rozinky oříšky nějaký ptačí zob a bůh ví co ještě, ale mňamka to je.
Odpověď: Já si nestěžuji a lidi co znám také nemají problém.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek