Jsou v autobusech student agency záchody?

Jsou v autobusech student agency záchody? Jedná se mi o linku Hradec Králové – Praha a zpět.

Odpovědi
Nuk nuk

Záchody tam jsou zcela určitě a snad jsou použitelné i během takto krátké trasy.

Vikičistič

Samozřejmě ,WC tam jsou,ale jen na močení ne na velkou!!!

mili

Záchod tam je dokonce vidíte odevšad,zda je volný(svítí ukazatel)nad řidičem.
Někdy se mi stalo,že pokud si koupím jízdenku na Florenci na poslední chvíli(Praha-Brno)na vložený autobus-není žlutý,tam záchod není.Jízdné je levnější,bez občerstvení,tisku a WC.