jirka F

Jsou řidiči osobních automobilů kteří nebezpečné předjedou autobus opravdu magoři?

Dnes jsem jel autobusem a nějaký řidič osobního auta autobus nebezpečné předjel a tak se ptám jestli ty kteří předjedou autobus jsou vždy magoři.

Nejlepší odpověď
Filip84

C) mám jinou odpověď

Řízení je, veskrze, absolutně exaktní věc, prakticky všecko v silničním provozu se dá spočítat, nanormovat. Má to však několik ale: 1. neřídí exaktní stroj, ale člověk, 2. aby byl relevantní výstup jsou někdy potřeba vstupy, které není prakticky možné v daném místě a čase objektivně ustanovit, např. koeficient adhese vozovky (dá se odhadnout, ale někdy se mění co 5 metrů), nebo jejichž ustanovení bude vždy s jistou dávkou nepřesnosti (vzdálenosti) a 3. průměrný řidič neoplývá pamětí a úrovní kognitivních funkcí, aby byl vůbec s to (theoreticky) obsáhnout.

Většina lidí se dostane k řízení tak, že absolvuje autoškolu, kde ho, jak už to obvykle bývá, vůbec neučí řídit, ale učí ho udělat testy. Zbytek se učí, většinou, methodou hospodských kydů, jedna paní povídala, a slyšel jsi, což je to samé, jako dát dítěti zápalky a poslat je s nimi do stohu.

Průměrný řidič osobáku nemá sebemenší Ahnung o tom, jak se řídí autobus, náklaďák, kamion s návěsem, náklaďák s dvouosým trailerem. Ani v nejmenším. Krásně je to poznat, pokud náhodou musím jet autobusem – pokud to řídí rekvalifikant z B na D, tak to je jízda – brzda, jízda – brzda. To auto musí mít spotřebu tak 4 mpg, a samozřejmě, spojka jde do kopru, brzdy hoří.

Dneska řídí téměř každý, tedy, pomineme-li deriatrickou a pediatrickou část populace. Auta jsou levná a, poměrově k platu, je levný i jejich provoz – a podle toho to vypadá.

Do toho naše národy poněkud neoplývají zdravým sebevědomím a tollerance je pro někoho značka cigaret, pro jiného sprosté slovo, v žádném případě to však není pro spoustu lidí to, co by to mělo být. Takže více, než jeden člověk, který řídí v tvém okolí, bude mít neutuchající potřebu druhé vychovávat. Což je taky stejně bezpečné, jako dát dítěti zápalky a poslat je s nimi do stohu.

Těch „magorů“, co úmyslně ohrozí autobus, náklaďák, je minimum. Většina jenom prostě neví, co dělá, nezná možné následky, nebo toho nedbá, to je celé.

Další odpovědi
elkon

C) mám jinou odpověď

Jsou to nezodpovědní hlupáci.

led

C) mám jinou odpověď

Každý, kto hazarduje na ceste, bez ohľadu na druh vozidla, aj chodci, je
magor a potenciálny vrah a sebevrah.

df

A) ano, protože

Ano, protože na další křižovatce jsou o jedno, či dvě místa přede mnou. A stojí. A dělají to jak mladí, tak staří. Hlavně, že byli na křižovatce o pár sekund dřív. Jak říkám, Bůh má rád i tupouny.

Ametyst

C) mám jinou odpověď

Někteří frustráti se musí prosazovat všude.

Drap

C) mám jinou odpověď

Každý kdo ede, čči přdjíždí nebezpečněje magor, ať už předjíždí třeba bicykl

paul1

A) ano, protože

Je to takový typ lidí. Většinou zakomplexovaní, potřebují mít velké auto a všude být první.

Jerome B

Ahoj,

Jste podnikatel nebo žena? Potřebuješ půjčku? Máte zájem o získání jakéhokoli typu půjčky? nebo jste ve finančním chaosu nebo potřebujete finanční prostředky na zahájení vlastního podnikání? Potřebujete půjčku, abyste vyrovnali svůj dluh nebo splatili své účty a začali pěkně podnikat? Máte nízké kreditní skóre a je pro vás obtížné získat půjčku od místních bank/jiných finančních institucí? , kontaktujte nás prostřednictvím firemního e-mailu na adrese: jeromeburchael91@gmail.com

Kontakt přes Whatsapp: +12149748303
Pozdravy