Nechápavé

Jsou piškoty dietní ?

Kdybych si dal ke snidani,svacine apod?

Nejlepší odpověď
ivzez

Ne, piškoty dietní nejsou.
Ano, piškoty jsou dietní.

Obě odpovědi jsou správné.
Jak je to možné?

[Co kdyby sis dal tu práci a radši si ke svému záměru sám něco nastudoval?
Řídit se jenom odpověďmi neznámých lidí z internetu se ti nemusí vyplatit.]

Další odpovědi
pucipuci

Je to klamavé,když se nedietní věci používají při dietách… Mají hodně cukru,takže velký příjem kalorií. Nemají žádný tuk a proto jsou lehčeji ztravitelné při bolavých břichách a dávají se především dětem. Dospělí by měli při průjmech baštit suchary. Pokud jsi v pubertě a nejsi jako metráček,tak klidně posnídej půl balíků piškotů s půl litrem kakaa.No a tu pubertu bych nebral jako 100 % bernou minci.Já tak snídám 40 let.

Klarka000011

Já si teda myslím, že diety rozhodně zdravé jsou.
Ale když třeba sníme 2 balíčky těch velkých piškotů za den tak to dietní rozhodně není.
Já si třeba dám na dietu půl balíčku těch velkých za den a je mi fajn :)

Klarka000011

Piškoty omlouvám se za první větu :)
piškoty zdravé jsou :)