HonzikPernik

Jaká sladkost je dietní pro střeva? Něco co se dá koupit a je to dietní krom piškotů.

Odpovědi
Funna

pokud má dotyčný přímo problémy se stěvy, tak obyčejný řepný cukr zase tak úplně ideální není, protože v nich kvasí…lepší je používat glukózu (hroznový)..ale je spousta jiných dietních jídel, tak proč zrovna trváš na sladkostech??

BELA81

Tak jsou dia zákusky.Jinak není nad vlastní výrobek.Budeš vědět co jsi tam dal.

Báája

…piškoty nejsou dietní…

elektrikář

Kdysi se vyráběly Lomnické suchary slazené i neslazené. Jinak na šetřicí střevní dietku .Jde použít suchý rohlík a hořký čaj.