Marty Koller

Jsou nejkrásnější Němky, Rakušanky, Italky, nebo Japonky?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Arne1

Rakušanky

Většina jich má původ na Moravě nebo alespoň v Čechách nebo v Maďarsku

Další odpovědi
Drap

Němky

Špatná anketa, chybí jiná možnost. Nejhezčí jsou holky z Moravy.

annas

Němky

Chybí jiná možnost, takže jsem jen klikla.
Když jste vkládal otázku, naskočil našeptávač, že otázku opakujete.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-holky-zeny-jsou-nejhezci
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zajimalo-by-me-jaky-jsou-vseobecne-rozdily-mezi-ceskou-a-slovenkou-a-polkou-i-ukrajinkou-dekuji

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/o-nasi-historii-se-pisi-pravdy-legendy-polopravdy-lzi-ktere-udalosti-povazujete-za-pravdive-a-ktere-za-myticke

Ani jedna z dívek, které jste uvedl v anketě, nepatří k nejkrásnějším na světě. Kromě toho, jste porušil pravidla, nevložil jste odkaz.

Ze všech dotazů plyne, že Češky a Slovenky se považují za nejkrásnější na svwětě.

"Češky jsou prý druhé nejkrásnější ženy na světě. Které jsou první?!

"Teď už je to oficiální, Češky jsou jedny z nejkrásnějších žen na světě. To, co muži už dávno tušili, teď potvrdil nejnovější průzkum prestižního magazínu National Geografic. Češky v něm obsadily druhé místo.

Češky nejsou oblíbené pouze mezi našimi muži, jejich krásu sem jezdí obdivovat i cizinci. „Šest z deseti žen tu je nádherných, v jiných zemích to je méně,“ uvedl jeden z dotázaných muž

V žebříčku krásy české ženy předehnaly pouze exotické Izraelky – na nich muži prý milují uniformy. Pro ženy tam totiž platí povinná vojenská služba. Třetí skončily Italky – pro opačné pohlaví je prý neodolatelná jejich snědá kůže, dlouhé tmavé vlasy a hnědé oči.„ atd.“

Kelt

Japonky

Je to blbost dělat takovou anketu, když si vybereš fotky 4 mladých bab, tak jsou pěkné všechny, dobrá postava. Otázkou je, jak budou vypadat za 30– 40 let. A proč jsi tam nedal možnost jiné odpovědi. To je stejné, jako musel Paris odpovědět, která ze tří bohyní je nejkrásnější. Každý národ má jiný somatotyp.

paul1

Němky

Co se týká vzhledu, tak až tak moc ne, tam jsou lepší Moravanky, Češky a Slovenky (mám jednu).
U Němek by měl být plus i jiná vlastnost, pokud budou hodny svého jména – neměly by to všeho moc kecat 😁 .

GM

Rakušanky

HANČAHAS001

Italky

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.