Jaké jsou všeobecné rozdíly mezi Češkou, Slovenkou, Polkou a Ukrajinkou?

Děkuji!

Nejlepší odpověď
led

Jazykové,
inak žiadne.

PS
Rozdiely medzi ľuďmi rôznych národností na tejto mape (obrázok otázky) nenájdete.

Další odpovědi
annas

Čím se liší?

Češka, Slovenka, Polka u Ukrajinka mají každá svůj svět.
Každá má jinou duši, ,jinou postavu, jiný přístup k životu, vaří jiná jídla, má jinak zařízené domácnosti, požadavky na úklid … .

Pokud jde o jejich vzhled či krásu, liší se.. Někdo upřednostňuje Češky, jiný Slovenky…

Ale vybírat mezi tolika krásnými ženami je jako vybírat z vagonu jablek to jablko nejkrásnější. Co způsobilo v ráji?

Kdysi v době mého mládí se užíval „slogan“ podle převažujících vlastností: Češka do kuchyně, Polka do chlíva a Němka do postele.

yuko

Pracuji s lidmi z celého světa. Holky z Lotyšska, Litvy, Polska, Ukrajiny jsou pěkné. Já nejsem škaredá Češka. Švédky i Norky jsou kočky. Holka z Brazílie krasavice. Takže Češka může vypadat jako Slovenka a Polka klidně jako Ukrajinka. Pokud jde o postavy, to je všude stejné jsou štíhlé i tlusté. Všechny jsou hezké. A krásní lidé jsou míšenci, jeden z rodičů Nor, druhý třeba z Thajska.

led

annas,
líšia sa jedine vzhľadom na dané životné podmienky. ale keď zasadíte Češku do Poľska, na Slovensko, alebo na Ukrajinu, prirodzene aj naopak, čas dokáže zmazať rozdiely. Postupne aj v jazyku. Veď história tohto regionu zaznamenáva množstvo podobných „presadených“ prípadov

annas

Samozřejmě, ale brala jsem to opavdu obecně.

zjentek

Annas, já bych to s těmi jablky neviděl až tak na vagon!

annas

To je fakt, stačila by ta, která jsou na stromě.