Avatar uživatele
anonym

Jaké jsou všeobecné rozdíly mezi Češkou, Slovenkou, Polkou a Ukrajinkou?

Děkuji!

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 2459 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Jazykové,
inak žiadne.

PS
Rozdiely medzi ľuďmi rôznych národností na tejto mape (obrázok otázky) nenájdete.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Čím se liší?

Češka, Slovenka, Polka u Ukrajinka mají každá svůj svět.
Každá má jinou duši, ,jinou postavu, jiný přístup k životu, vaří jiná jídla, má jinak zařízené domácnosti, požadavky na úklid … .

Pokud jde o jejich vzhled či krásu, liší se.. Někdo upřednostňuje Češky, jiný Slovenky…

Ale vybírat mezi tolika krásnými ženami je jako vybírat z vagonu jablek to jablko nejkrásnější. Co způsobilo v ráji?

Kdysi v době mého mládí se užíval „slogan“ podle převažujících vlastností: Češka do kuchyně, Polka do chlíva a Němka do postele.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
yuko

Pracuji s lidmi z celého světa. Holky z Lotyšska, Litvy, Polska, Ukrajiny jsou pěkné. Já nejsem škaredá Češka. Švédky i Norky jsou kočky. Holka z Brazílie krasavice. Takže Češka může vypadat jako Slovenka a Polka klidně jako Ukrajinka. Pokud jde o postavy, to je všude stejné jsou štíhlé i tlusté. Všechny jsou hezké. A krásní lidé jsou míšenci, jeden z rodičů Nor, druhý třeba z Thajska.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

annas,
líšia sa jedine vzhľadom na dané životné podmienky. ale keď zasadíte Češku do Poľska, na Slovensko, alebo na Ukrajinu, prirodzene aj naopak, čas dokáže zmazať rozdiely. Postupne aj v jazyku. Veď história tohto regionu zaznamenáva množstvo podobných „presadených“ prípadov

před 2459 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Samozřejmě, ale brala jsem to opavdu obecně.

před 2459 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Annas, já bych to s těmi jablky neviděl až tak na vagon!

před 2459 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

To je fakt, stačila by ta, která jsou na stromě.

před 2459 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek