JežíšKristus

Jak vypadá ideální anketa?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
elkon

Odlišná odpověď

Jasně položený dotaz, srozumitelně uvedené varianty, případně pak jedna možnost k neutrálnímu vyjádření. Občas zde někdo napíše anketu, ale je jasné, že ani sám neví, co to slovo znamená.

Další odpovědi
Funna

Jiná odpověď

ta tvá je příkladem, jak určitě vypadat nemá .-)

Lgee

Jiná odpověď

Kelt

Jiná odpověď

Otázky by měly být jasné a srozumitelné, aby se dalo odpovědět ano, nebo ne.
TAkže toto ne
https://www.nej­vtipy.cz/polo­zili-jsme-v-nekolika-zemich-nasledujici-otazku_vt75&skup­=vtipy-o-narodech&gr=1
A výsledek by měl být takový, že tolik je pro a tolik proti a zbytek se zdržel hlasování.
Takže otázka – chtěli byste mít v bytě nebo domě – babičku, Karkulku, myslivce nebo vlka? ( myslivec osoba i alkohol, vlk jako zvíře, u žen si zadejte věk). Musíte vybrat jednu možnost, nebo se zdržet ankety.