Avatar uživatele
bolak

OTÁZKA PRO ŽENY: Nosíte náušnice?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? aramah, fablen, briketka10 před 4339 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nenosím (udat důvod)

Dírky mám už z porodnice,ná­ušnice jsem dlouho nosila-dárek od kmotřičky a další k 15.narozeninám od babičky.Posledních asi 30 let náušnice nenosím ani nevím proč,občas pouze „přechodně“ jako doplněk nějakého oblečení…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

Nenosím (udat důvod)

trefná otázka.

ja si ešte pamätám časy, keď ženy nosili náušnice a muži sa holili.
Dnes je tomu naopak.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Nenosím (udat důvod)

Dokonce nenosím ani kruh v nose 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kamila44444

Nenosím (udat důvod)

Nosila jsem je, ale od 12 let už je ne nosím :) – Jen když jdu někam na oslavu nebo něco.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Amie

Nenosím (udat důvod)

Dřív jsem je nosila pořád od narození a ráda si je i kupovala, ale nyní mi již nějak nevyhovujou a vlastně mi nepřipadá že bych bez nich vypadal nějak jinak
.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Nenosím (udat důvod)

dírky mám píchnutý asi od deseti let, ale momentálně naušnice nenosím..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
numeriprimi

Nenosím (udat důvod)

Překáží mi, nepřipadám si v nich fajn a ani se mi moc nelíbí, stejně by přes obvykle rozpuštěné vlasy ani nešly vidět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Ano, mám je už od narození, jsem na ně zvyklá

Doplňuji:
Sice je nemám od narození, ale od tří měsíců ;o), které jsem nosila až do 15. narozenin. Pak jsem dostala nové. V současné době jich mám několik párů, jedny zlaté, dvoje stříbrné a několik bižu.

Upravil/a: Lucijej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anka1597

Ano, mám je už od narození, jsem na ně zvyklá

Doplňuji:
Mám jich několik a střídám je podle oblečení, nebo jak se mi chce.

Upravil/a: Anka1597

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natty

Ano, mám ráda třpytivé věci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Nenosím (udat důvod)

Ve skutečnosti nosím,dírky mám nastřelené někdy od osmnácti,ale naušnice často nenosím,jen někdy.Nedávno jsem začala tvořit vlastní naušnice,takže je už nemám ani kam věšet,ale zato jsou milými dárky,pokud o ně má někdo zájem a líbí se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Ano, mám je už od narození, jsem na ně zvyklá

(Vyplňte prosím toto pole.)
Ale někdy nemusím co to je?
Nechápu proč,jinak to nejde odeslat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Ano, mám je už od narození, jsem na ně zvyklá

Ale nemám je od narození. Jen od mala, ani nevím, jak hodně malá jsem tehdy byla 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marťa382

Ano, mám je už od narození, jsem na ně zvyklá

Doplňuji:
Asi do 11 let jsem měla zlaté, ale teď mám asi 20 párů takových obyčejnějších a střídám je také podle oblečení.

Upravil/a: marťa382

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

Ano, mám ráda třpytivé věci

Na náušnicích „ujíždím“ a mám jich doma mnoho (kruhy, spirály, kuličky, řetízky, krátké, dlouhé, barvy různé, materiál různý). Náušnice jsou pro mě ideální dárek, kterým mě dárce vždy potěší a navíc ho to příliš nestojí.

Ideálně klasická bižuterie nebo i stříbro, žádné zlato. Důležité je dobré zapínání, jedna náušnice je pak k ničemu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
evickabobik

Ano, mám je už od narození, jsem na ně zvyklá

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
KaraskovaAl

Naušnice nosím. Nosím moc ráda obecně šperky. Jinak na naúšnicích teda ujíždím maximálně. Těch mám doma opravdu hodně a střídám je. Mám ráda teda stříbrné šperky.

Avatar uživatele
natasanatasa

To já bych bez náušnic neudělala ani krok. Nosím je už od narození a taky už mám doma pěknou sbírku náušnic. Ráda si čas od času koupím nějaké unikátní naušnice. Jedny takové se mi nedovno povedlo sehnat tady: https://www.piw.cz/

před 1754 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MacinaN

Já hodně náušnice nosila dřív, ale teď posledních pár let už je moc nenosím. Jen když jdeme s mužem třeba někam do společnosti, na oslavu atd… Přesně pro tyto účely tu mám jedny několikatery stříbrné náušnice. Visací jsou asi mé nejoblíbenější. Mám je z https://www.sper­kyleclay.cz/200-stribrne-nausnice-visaci

před 1881 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

aramah: dej tam mezeru a máš pokoj ;)

před 4339 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aramah

bolak děkuji :)

před 4339 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek