Avatar uživatele
anonym

Proč nosí kluci náušnice každý v jiném uchu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4920 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

ehm, a podle vás by je měli nosit všichni v levém, nebo všichni v pravém?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
HOMER

To nevím,ale hlavní otázkou zůstává,proč vůbec nějaký kluk nosí náušnice.Připadá mi to zženštilé.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Myšák V.

Za mých mladých let se to praktikovalo tak, že pokud měl dotyčný náušnici v pravém uchu´,býval nebo se hlásil k naší 4procentní menšině.V levém byl normální.Nebo naopak?Teď už nevím…
Ale jednoznačně to byl asi nějaký nebo nějaká kachna…
Bo o bukvičkách(ho­mosexuálech)se v tu dobu ještě moc nemluvilo…
Tím nechci nijak poškozovat nebo pobuřovat některé naše spoluobčany.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iq

No tak já nosím naušnice v obou uších,ale že bych si připadal zženštile? Jinak jelikož je to můj obor tak můžu říct,že tak polovina má v obou uších a ostatní co mají v jednom, tak jsem nezaregistroval rozdíly, proč v levém nebo pravém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

To bude asi tým, že človek má 2 uši, takže si môže vybrať.
Nie je pravda, že kluci nosia náušnice každý v inom uchu. Nosia ich v ľavom, alebo pravom a dokonca vo svojom.
Doplňuji:
Pánske naušnice
Pánske naušnice sa vyvinuli z dámskych naušníc. Začal sa proces preberania prvkov mužskej módy do tej ženskej a aj naopak, z čoho vyplýva aj prebratie naušníc. Pánske naušnice sú relatívne mladé oproti dámskym a zväčša sa nosia len na jednom uchu.
Reči vraj:
Podľa toho, na ktorom uchu páni naušnice nosia sa dá údajne zistiť aj orientácia. Ak ju má muž umiestnenú na pravom uchu znamená to, že je homosexuál (gay). Ak má však chlap umiestnenú naušnicu na ľavom uchu značí to, že sa radí k väčšine a je heterosexál (orientovaný na ženy). Stáva sa aj to, že muži majú na každom uchu jednu naušnicu, v tomto prípade je to bisexuálne orientovaný jedinec (nepohŕdne mužmi a ani ženami).

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

Na propíchnutí ucha pozor. Hodně lidí si myslí, že v pravém uchu nosí náušnice gayové 😁 . Mám pár kamarádů, kteří si nechali propíchnout ucho /dřív to byla móda) a pro jistotu si propíchli obě 😁 . Já teda náušnice v uších nemám. Nepřijde mi to nic extra, ale manželka náušnice má. Ta je celkově těmi šperky posedlá.

Nový příspěvek