Lgee

Jaké holky/zeny jsou nejhezčí?

Podle vás? [Jaká národnost]

Nejlepší odpověď
led

Jiné

Dobrý obraz potrebuje nielen rám, ale aj vhodné umiestnenie a pozorovateľa, ktorý ho dokáže precítiť.
V každej oblasti sveta a národnosti, nie štátnej príslušnosti, nájdete vo fyzickom vzhľade aj krásavice, aj tie iné priemerné (tých je viac), aj tie vyslovene…
Ale krása ženy sa nehodnotí len podľa fyzického vzhľadu a „prirodzenej vône ženy“, ale aj podľa povahy a správania sa, mnohí aj podľa použitej kozmetiky a spôsobe úpravy a obliekania.
Nemalou mierov muž hodnotí krásu ženy podľa svojho pozerania na svet. Farboslepému je jedno, či odtieň jej vlasov je do zelena, alebo do červena.
Veľakrát je to práve iná žena, než tá vlastná.

Další odpovědi
paul1

Jiné

Hezký holky jsou všude, jak to správně vyhodnotil Švejk 🙂

Drap

Jiné

Nevím čím to je, ale vždy jsou hezčí cizí, než ty naše.

annas

Jiné

Vložila jsem otázku, v níž jsem citovala z časopisu Květy.

Nejhezčí dívky na světě jsou Češkly a Slovensky, někdy platí naopak.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/o-nasi-historii-se-pisi-pravdy-legendy-polopravdy-lzi-ktere-udalosti-povazujete-za-pravdive-a-ktere-za-myticke

--
"Češky jsou prý druhé nejkrásnější ženy na světě. Které jsou první?!

"Teď už je to oficiální, Češky jsou jedny z nejkrásnějších žen na světě. To, co muži už dávno tušili, teď potvrdil nejnovější průzkum prestižního magazínu National Geografic. Češky v něm obsadily druhé místo.

Češky nejsou oblíbené pouze mezi našimi muži, jejich krásu sem jezdí obdivovat i cizinci. „Šest z deseti žen tu je nádherných, v jiných zemích to je méně,“ uvedl jeden z dotázaných muž

V žebříčku krásy české ženy předehnaly pouze exotické Izraelky – na nich muži prý milují uniformy. Pro ženy tam totiž platí povinná vojenská služba. Třetí skončily Italky – pro opačné pohlaví je prý neodolatelná jejich snědá kůže, dlouhé tmavé vlasy a hnědé oči." atd.

https://tn.no­va.cz/clanek/ces­ky-jsou-pry-druhe-nejkrasnejsi-zeny-na-svete-

;

marci1

Jiné

Někde jsem četla, že jako nejhezčí ženy byly zvoleny Brazilky a něco na tom bude. Často vyhrávají soutěže krásy. Krásné jsou Slovanky: Češky, Slovenky, Rusky, Ukrajinky, Polky, Slovinky …
Nejhezčí a nejúžasnější ženy jsou prostě tam, kde si je muži, najdou a objeví.:-))

aliendrone

Jiné

Neberu to podle národnosti, nejhezčí holka VŽDYCKY byla ta moje! A jestli si myslíš něco jiného, tak ti propláchnu smích pěstí! ;) :)

Lurius

Finské

Ale naše jsou hned po boku…

anonym

Jiné

V každé zemi najdete fůru pěkných žen, tohle je nesmysl takto poměřovat. Mohou mít určité typické rysy, ale to pro jejich půvab vůbec nemusí být diskvalifikační, naopak …

dubraro

Jiné

Samozřejmě naše 🙂
Ale byl jsem překvapen, jak hezké a upravené jsou děvčata a ženy na Ukrajině. Možná v tom hraje roli konkurenční boj o muže, kterých je tam nedostatek z důvodu masivního odchodu do zahraničí a přetrvávajícího národního sportu – alkoholismu.
BTW: Ukrajinky tvoří podstatnou část pražských prostitutek.

zvonisek

Jiné

Každá žena má samozřejmě svůj půvab a nezáleží na tom, z jaké části zeměkoule pochází. Hlavně se každému muži se líbí jiná žena. Někomu hubená, jinému plnoštíhlá (krev a mléko, pokud by to tak nebylo, byla by ve svetě nuda. Jen já se zatím nelíbím nikomu.

Funna

Jiné

v pořadí rusky, ukrajinky, slovenky, češky…čím víc na západ, tím je to horší 🙂..samozřejmě jsou i exotické krásky, ale beru evropu a přilehlé okolí…

Kryšpín

Jiné

Kubánky pro jejich aktivitu v sexu hrátkách

Ametyst

Jiné

Snad kromě australských Aboriginees :)

cochee

Jiné

Já mám své pořadí, aniž bych se rozepisoval, jaxem k němu přišel. U mě vedou Rumunky (ovšem evropské, nikoli to indické etnikum, které je tam zastoupené daleko silněji než třeba u nás) a zdatně jim šlapou na paty Estonky. Kupodivu velmi pěkné umí být i Rusky (to ovšem musím konstatovat, že přece jen ne hezčí než naše CZ/SK baby) – tam ovšem vstupuje do hry jeden zajímavý faktor: pokud se holky líčí/malují tak, jak je to naučily jejich máti, tzn. takovým tím ruským „baryšňovským“ stylem, který neumím popsat, ale díky němuž neomylně identifikuji Rusku, tak pak je to špatně, špatně, špatně 🙂

karatepepa

České

led

Kryšpín, koľko žien rôznych národností, možno okrem dotyčnej Kubánky poznáte?