bolak

Jsou nějaký guinessovy rekordy i ve velikosti mužských spermií?

Třeba že by měl někdo spermie 10× větší než je normální? Nebo že by byly tak velký že by cejtil jejich pohyb ve varlatech? A jaký by to mělo potom následky na zplozenýho potomka, kdyby pocházel z takovýhle obří spermie?

Doplňuji:

Nejlepší odpověď
Awe

No to nevím jaké by to mělo následky…Podle mého by k oplození vůbec nedošlo. Nejde tak ani o velikost jako o genetickou informaci která je uvnitř. Proto ty jako člověk nemůžeš naprcat slona…Genetika ti to nedovolí

fcoop

Báječné úvahy,exelentní odpověď.
Kolik je vám dohromady let,páni filozofobiologové?

bolak

Awe: A slon mě?

Awe

No to víš že slon tebe ano…Měl by si dítě co má dva ocasy