annas

Jsou-li měřítkem krásy žen jisté míry, není to pošetilé jako měřit krásu květu jeho průměrem a krásu hory její výškou?

1 Mají královny krásy a závodní koně společné to, že se na nich dokáže vydělat?:

2. Myslíte, že hledat nejkrásnější dívky má stejný smysl jako vybírat z vagónu to nejkrásnější rajče?

3. Proč u člověka platí výjimka? V živočišné říši bývá přece sameček krásnější.

Podle Jana Sobotky

Zdroje

https://books­.google.cz/bo­oks?id=lofsfN0PX7EC&pg­=PA25&lpg=PA25&dq=Jan+so­botka+aforismy+o+že­nách&source=bl&ot­s=5sh8QN9t7v&sig=AC­fU3U0wBlOBuJc4Aw4KU­plYpUDIlIzFfQ&hl=cs&sa­=X&ved=2ahUKEw­jNzfmcooXkAhVQU­BUIHUWmBZA4ChDo­ATAIegQICRt

https://books­.google.cz/bo­oks?id=lofsfN0PX7EC&pg­=PA25&lpg=PA25&dq=o+krá­se+a+ženě+Jan+So­botka&source=bl&ot­s=5sh9IK5x4z&sig=AC­fU3U1ipKWqMDl2e­YJBH9KxRROgRpe­vuw&hl=cs&sa=X&ved=2a­hUKEwjB1rSCjor­kAhU7XhUIHcHQDy­EQ6AEwDnoECAg­QAQ#v=onepage&q=o kráse a ženě Jan Sobotka&f=false

https://books­.google.cz/bo­oks?id=aIVJDltCBGgC&pg­=PA26&lpg=PA26&dq=Jan+So­botka+aforismy+o+kr%C3%A­1se+a+koni&sou­rce=bl&ots=IV­d7NKx883&sig=AC­fU3U1NC0mkhxTRL4XY­i9jQc-_Rv0GgQg&hl=c­s&sa=X&ved=2a­hUKEwjgs_Snkor­kAhUv0aYKHXA7B4UQ6A­EwBHoECAkQAQ#v=o­nepage&q=Jan%20S­obotka%20aforis­my%20o%20kr%C3%A1se%20a%­20koni&f=false

--
Obrázek
https://cdn.pi­xabay.com/pho­to/2018/07/21/03/55/girl-3551832_960_720.jpg

Nejlepší odpověď
aliendrone

Krásno je subjektivní a poměřovat ho je poštilé, jakkoliv se o to snažíme. Co se líbí mně se nemusí líbit někomu jinému, tak to prostě je. S těmi mírami to je trochu jinak, nejde o jejich absolutní hodnoty (jakkoliv ani ty nejsou bez významu ;) :D :D), ale o vzájemné poměry. Žena s mírami 100–120–120 je v absolutním měřítku na tom jistě lépe, než žena 100–65–95, ale pochybuji, že by její postavu shledal někdo jako krásnou. No, jsou mezi námi zpustlíci (nebudu jmenovat, všichni VÍME!), kterým by to přišlo krásné (jejich kritéria krásy končí u „má vagínu a dýchá“ [nebo ještě „před chvílí dýchala“ ;) ]), ale to jsou jen marginální případy. ;) :D :D

ad 1 – Ano, ale znám takové exoty, kteří by dokázali prodělat i na vítězném loterijním tiketu. :)

ad 2 – To je individuální, pro někoho to třeba smysl má. Každopádně je jisté, že DOST mužů i žen (!!) se tím slušně živí. :D :D :D

ad 3 – A na to se přišlo JAK? Asi ještě neviděl třeba pavouky, tam zpravidla bývá samička větší krasavice. (abych potěšil zjentka, jakkoliv to není hmyz) ;) :D :D

Další odpovědi
hapiky

Krása musí být spojená ještě s něčím. Samotná krása je pomíjivá.

Ametyst

Možná že se dnes krása žen posuzuje podle barvy, jako u těch květů…:-))

Drap

  1. Bezesporu, jde jen o to vybrat tu správnou ženu, či koně, na kterého člověk vsadí. Předem neni však i přepečlivějším výběru nic jistého.
  2. Dalo by se to tak říct. Běžní lidé takovou dívku většinou nehledají ani nevybírají nejkrásnější rajče. Je to jen na těch, kteří z toho mají většinou převážně luktrativní byznys.
  3. Krása je jen otázkou vkusu a hodnocení. Muži se na krásu dívají zřejmě více objektivně, a tak nemají takovou potřebu dále se přizdobovat, i když i zde se vyjímky najdou.

zjentek

Krása MUSÍ existovat. Bohužel pro většinu, musí být i měřitelná. Krása častokrát NENÍ zadarmo, jak si drtivá většina „na krásu rezignovaných“ mys­lí.

Frontinus

Hloupá reklama na špatného spisovatele. Absence dotazu snad ani nevadí, absence myšlenky je trapná.

annas

Citace zdroje není reklamou, ale bez odkazu by šlo o porušení licenčních práv autora.