KriKriKri

Jsou lepší „smažata“ s hranolky, nebo s brambory? Nebo máte ještě jinou přílohu?

jak si je dopravate vy?

Nejlepší odpověď
Drap

Už jsme ti odpovídali jednou na podobně divnou otázku. Netušíme co to jsou smažata, takže nemůžeme napsat ani přílohu.

Další odpovědi
Mravenec

Tady už je více feťáků, než plnohodnotných členů. Naplň si těma smažatama pusu a už se tu nevyjadřuj, nikoho žádná smažata nezajímají, ani nevíme, co to je za prasárnu.

zjentek

Jako správná smažata určitě víš, že je ti to docela jedno, bo při žravce perete do hlavy páté přes deváté a nikdo neřeší. 🤷‍♂️