Filip84

Jsou Cikáni nejpřitažlivější lidé na světě?

Tady podle průzkumu (však si počtěte: https://www.sty­lemania.it/ar­te-e-cultura/i-popoli-piu-attraenti-del-mondo-una-speciale-classifica-rivela-i-piu-apprezzati.htm) jsou nejpřitažlivější lidé na světě:

  1. Karílidé, Karíland (takže: Cikáni),
  2. Američané, U. S.,
  3. Švédi, Švédské království,
  4. Japonci, Japonsko,
  5. Američané, Kanada,
  6. Latinos, Brazílie,
  7. Francouzi, Francouzská republika,
  8. Italové, Itálie,
  9. Ukrajinci, Ukrajina,
  10. Dánové, Dánské království.

Souhlasíte, nebo kdo se vám líbí nejvíc? Mi Brazilka.

Nejlepší odpověď
VaclavZeman

Jiní - uveďte (odpovědí je možno zadat jenom šest).

Nehodnotím to z reálného života, ale z tvého odkazu. Ukrajinky jsou za mě nejhezčí. Ale v podstatě šly všechny, až na Japonku a Indku. I Brazilka by šla, co se týká obrázku. Ale jinak se mi nejvíce líbila Ukrajinka, jak jsem už napsal, ale celkově Europoidky vypadaly hezky, jen ta Švédka nic extra (ale co, mně už je padesát, na mě pořád dobrá i Indka). Děkuju.

Další odpovědi
elkon

Jiní - uveďte (odpovědí je možno zadat jenom šest).

Cikáni (cikánky) jistě ne, také se mi nelíbí Němky, ani Angličanky (působí na mě určitými rysy jako chlap), jinak moc nerozlišuji, ale líbí se mi třeba jisté místo na tělech Japonek.

GM

Jiní - uveďte (odpovědí je možno zadat jenom šest).

Cikáni jsou pro mne nejodpornějším stvořením na světě – zkušenosti se spolužitím v Brně. Jinak ale rasista nejsem.

Rokio

Jiní - uveďte (odpovědí je možno zadat jenom šest).

Nejvíce se mi líbí lidé čisté bílé rasy.

Savier

Karílidé / Cikáni.

Mravenec

Jiní - uveďte (odpovědí je možno zadat jenom šest).

Dle odkazovaných fotek – Švédi.

paul1

Jiní - uveďte (odpovědí je možno zadat jenom šest).

Švédky, Ukrajinky, Japonky. Ale hezký holky jsou všude, jak říkal Švejk.

Lgee

Jiní - uveďte (odpovědí je možno zadat jenom šest).

EKSOT123

Jiní - uveďte (odpovědí je možno zadat jenom šest).

Možná. Pro naše dívky jsou často přitažliví (…) a i jako chlapi víme své. Indové jsou vzhledově trochu výjimečné etnikum. A také se mi zdá, že krása i ošklivost tam jde nějak víc do extrémů. Myslím, že v průměru jsou nejpřitažlivější naši, bílí. Ale superkrásky se najdou i v Africe, Číně, Korei, Japonsku, skoro kdekoliv. Američané? Takový národ existuje? Snad, že je tam větší směsice, která se dále míchá…

Dochy

Hlavně ty obrázky jsou všechno kresby. Šikovnej člověk udělá na papíře i z ježibaby miss universe. Něco jako „US“ vzhled snad neexistuje. Originálních indiánů je pár a všechno ostatní je velice pestrá směs naplavenin. Takže podle těch obrázků usuzovat na „krásu“ „národa“ snad ani nelze.

Filip84

Dochy: Nejsou.

Ono to vzniklo tak, že AI, na základě tisícovek příspěvků na Redditu, vygenerovala obrázky nejhezčích lidí obou pohlaví z 50 národů. No a těchto deset bylo prvních, nejhezčí muž byl z UK a nejhezčí žena právě z Karílandu, no a v sumě je to takto.

Samozřejmě Reddit je Reddit, je to něco, jako tady, také je tam spousta pacientů s hlavou. Je to počítačová simulace, a já to tu dávám pro pobavení, ale svůj smysl to ani tak neztrácí – je to jakási kvintesence toho nejlepšího, co lze v daném státě najít, a ano, je to věcí počítačové simulace, a ano, tím je to značně stylisováno.

My v té padesátce poněkud nejsme.

https://www.da­ilymail.co.uk/tra­vel/article-11816267/The-50-attractive-nationalities-revealed-India-No-1-USA-second-Uk-handsome-men.html

Filip84

Zeman: Však ano, podle obrázků. A ty obrázky jsou hodně, hodně stylisovány – taková „pěkná Morena, černá Morena, má snědou pleť, jak čokokláda“ se mi líbí – co by se mi na ní, jako, nelíbilo? No, takováto ano, ale v reálu ty Karíholky (=Cikánky) až tak ne. 😅

VaclavZeman

Mně se nelíbí Indky ani na obrázku. Mimochodem, ty obrázky vypadají jako ty, co vytváří ta AI aplikace, jestli víš, co myslím. Děkuju.

Filip84

Zeman: Ale samozřejmě, že vím. Vcelku ale sedí, otázkou spíš je, kde bys takový – třeba cikánský – pár v reálu viděl. Jsou opravdu hodně stylisovány!

Filip84

elkon: Takže: elkon – Japonci. 🤷‍♀️ To si musíš rozkliknout ten odkaz, tam máš každé to etnikum na obrázku. Já jsem taky neřešil, nakolik jsou ty obrázky reálným obrazem – prostě: podle obrázku. 😅

elkon

Filipe, nepotřebuji žádný odkaz, mám svou hlavu. A nepsal jsem Japonci, ale Japonky.

Filip84

elkon: Ano, ale dotaz je právě na obrázky, které jsou v tom zdroji. Jistě, jsou hodně stylisovány, ano, je tam jenom hlava, ale všecko má svůj rub a líc – když bys tam dal reálné lidi, budou mít své „vady“, které mohou výsledek zkreslit.

Věř, že kdyby to bylo trochu možné, tak do popisu té otázky dám klidně všecky obrázky, klidně bych si s tím dal i tu práci je spojit do jednoho (on tam je, ale v malém rozlišení a bez popisu jednotlivých národností). Nemá to smysl, bylo by to příliš malé, prostě to bez rozkliknutí zdroje nejde.

A bez rozkliknutí zdroje Tvůj příspěvek postrádá racionální smysl – odpovídáš na něco, cos neviděl. 🤷‍♀️

Kelt

Jedna fotka ještě necharakterizuje národ, stejně jako několik slovíček neznamená, že ten jazyk ovládáš. A fotografie je bez emoce. To kdybys vybral video, kde jsou lidé ve svém prostředí, to by bylo zajímavější. Tady mi připadají všichni stejní. Baby jsou hezčí než chlapi, ale Dánka, Ukrajinka – hlavně když má to, co má mít.

Filip84

Kelt: Nelíbí se Ti? Fajn: nechej být, nikdo Tě nenutí. Já se bez ausgerechnet Tvého příspěvku dokonale obejdu a naučím se s tím žít. 🙄🤦‍♀️