independent

Jsou arogantní lidé sami se sebou spokojeni?

Nejlepší odpověď
marci1

Ano, čím víc jsou arogantní, tím jsou spokojenější.

Další odpovědi
aliendrone

Nooo…, můžu sice mluvit jen za sebe, ale ANO! ;) :)

ivzez

Jak kdo → někteří ano, jiní ne ne.

U některých může být arogance zdrojem spokojenosti,
u jiných naopak může být důsledkem nespokojenosti.

Kepler

Já bych zase řekl, že je to znakem frustrovaných lidí, kteří svou nespokojenost přelévají na své okolí. Vyrovnaný člověk by to neměl zapotřebí.

anonym

Ono je to často způsobeno tím, že lidé hloupí a pohodlní považují za arogantního kohokoliv kdo jim naznačí, že by se svými znalostmi a pílí měli začít něco dělat. Často je ta arogantnost, jen o úhlu pohledu dotčené osoby na druhé straně. Znám řadu lidí, které jejich okolí často za arogantní považuje, ale oni prostě jen nemají životní chuť a čas řešit kohokoliv kdo jim samolibě zkříží cestu a očekává za všech okolností jejich plnou pozornost, bez ohledu na to že oni sami mu nemají co poskytnout …

Kryšpín

Podívejte se na naši politickou elitu, jak si s káčou do řečí, jak se pomlouvají, jak si nadávají, jak v pracovní době bumbají, poněvadž na vyvolenou šlechtu na př. v parlamentu, neplatí zákonník práce a.t.d.