Drap

Jsme opravdu jen stádo ovcí ?

Příkládám jeden zajímavý názor.
http://letecka­posta.cz/955895103

Nejlepší odpověď
poggo

Jsme stádo zvířátek 🙂

Další odpovědi
anonym

Drape, k tomu nejspíš není třeba ani psát komentář, ani nic vyvracet. Můj názor znáš – jedním slovem hnus. Nespokojených lidí přibývá. Otázka je, k čemu to povede?

anonym

Ano jsme stádo ovcí, protože český národ neumí táhnout za jeden provaz.Politici vtloukají mladým do hlavy jak bylo za komunistů špatně a jaké byly represe.Ale už neříkají, že to bylo v padesátých letech a ještě k tomu když měli komunisti za zády Stalina.V 80tých letech už ten socialismus byl snesitelný a lidi se měli lépe než dnes.Ano, bylo nedostatkové zboží, ale když to porovnám s dnešní dobou, tak to je banalita.Práci měli všichni (což dnes není) a sociální jistoty byly větší (nikdo neměl dluhy a nemusel se bát, že nebude mít příští měsíc na živobytí).Nemoc­nice, léky, zadarmo nemocenská placená od prvního dne atd.Zeptejte se starších lidí, že nemuseli mít o nic strach.
A dneska pokud chtějí starší stávkovat nebo se nějak ozvat, tak je mládež převálcuje argumentama jak jsme se měli za komunistů špatně.Takže v tomhle státě pokud bude Mádl a Issová přemlouvat bábu a dědka ať volí pravici, tak se nikdy národ nesemkne za lepší zítřky.Mladí věří více svým vrstevníkům než nám dříve narozeným. Zrovna tak když nás politici straší Řeckem tak mladí vůbec nechápou, že jsme se tak jako Řekové nikdy neměli (13 a14té platy, 6 neděl dovolený a další a další výhody) a slepě jim věří.