LlLlLlLlLlLl

Jsem zamilovaná do mladšího kluka…

Je mi 15 a zamilovala jsem se do kluka, který je skoro o dva roky mladší než já. Mám ten problém, že nás oba zná strašně moc lidí a on není moc oblíbený, takže bych asi byla terčem posměchu, kdybych chodila s ním (už jen proto, že je právě mladší.) Poradte mi prosím, co bych měla dělat? mám mu to říct (nebo spíš nějak naznačit)? nebo se na něj mám vykašlat?

Nejlepší odpověď
www

Když dítě miluje dítě, není odpověď lehká. 😉
Nechej tomu volný průběh, můžeš mu to klidně naznačit, nechat plavat, ale hlavně sama přemýšlej a nepropadej ‚momentálním‘, bezhlavým citům! Vždy se budou objevovat další a další a ještě další.. 😉

Další odpovědi
anonym

Spíš bych řekla, že tě ten kluk zaujal. Pokud přemýšlíš, že by se ti okolí smálo, tak ho moc ráda nemáš. Spíš bych se asi bála jeho reakce. Měla bys vědět, jestli se mu líbíš a jestli tvé city sdílí. Byla bych hodně opatrná, než bych se mu přiznala, že ho mám ráda. Asi bych začala tím, že je pro mne zajímavý právě tím, že ho okolí moc nebere a asi bych na sbližování šla právě přes tuto jeho výjimečnost. Možná časem přijdeš na to, co k němu opravdu cítíš, co cítí on k tobě a třeba se z toho vyvine osudová láska.
Pokud je funkční vztah s mladším mužem v pořádku, tak se vůbec nic neděje. Je předsudek, že žena má být mladší. Podívej se na naše celebrity. Většina jich má mladší partnery a předhánějí se v tom, která sehnala toho nejmladšího.

arygnoc

to prejde.

a keď nie, za pár rokov tie dva roky nebudú hrať rolu.
Doplňuji:
ocko:

celebrity by som práve za vzor nedával, v čomkoľvek.
predsa len ich životné priority sú iné, ako bežného človeka.
a nielen priority, ale aj chovanie (a to i sexuálne, teda partnerské).

hippeace

s tím jestli mu to říct ti neporadím ale jestli vám to vyjde tak ti může bejt jedno jestli budeš terčem posměchu taky se mi to stalo mě bylo 17 a jemu 14 jeho spolužáci se do mě naváželi ale nijak mě to neštvalo , teda do doby než jsem zjistila že je to .. no ehm že neni moc inteligentní a neuvědomuje si jak se chová