Anette

jak naznačit,že ho chci?

Ahojky..chodím s jedním klukem,je mladší a je to můj spolužák..nemiluju ho,ale zamilovala jsem se do jednoho čtvrťáka od nás ze školy..toho spolužáka chci nechat,ale nevím jak a taky chci naznačit tomu čtvrťákovi,že ho chci,ale bojím se a taky si moc nevím rady..za vaše odpovědi budu moooc vděčná ;) díky :))

Nejlepší odpověď
anonym

Anette, nejdřív bys měla skončit čestným způsobem jeden vztah a potom teprve začínat druhý. Má rada tedy zní:
Svému příteli spolužákovi řekni, jak na tom ve vztahu k němu jsi. Prostě se s ním rozejdi (bez informací o tom, že je tu někdo jiný – to by totiž zbytečně bolelo).
Potom teprve můžeš tomu čtvrťákovi dát najevo, že se Ti líbí. Je jedno, jestli si na něj počkáš někde na chodbě a zeptáš se, zda by s Tebou nešel do kina nebo na diskotéku. Případně požádej o zprostředkování komunikace někoho z jeho kamarádů (ale dobře vybírej, abys netrefila na nějakého rádoby vtipného posměváčka).

Další odpovědi
Efchen

Nebudu Ti radit, co udelat driv,protoze tu zase mame porekadlo:Lepsi vrabec v hrsti nez holub na strese…ale k otazce,jak mu ukazat,ze ho chces…
zkus nejdriv na nej jen nenucene koukat, sem tam se usmat, aby te zachytil a zjistil,ze i ty vis,ze existuje,pak ho muzes za vhodnou dobu pozdravit (ne prilis zaujate), pak zas nekdy,nezapomen to prokladat usmevy a treba se pokusi o neco sam. kdyz ne,zkus typicky pohled: Chci te. Znas ho? Proste koukni na kluka a v hlave nemysli na nic jineho nez ze ho chces. On to vyciti. Mel by teda.. :D Pokud se mu budes libit,tak to pak poznas. Ale pozor,kdyz po ustavicnem zkouseni se porad nic nedeje,asi to nebyla spravna volba… :P

anonym

http://images2­.wikia.nocooki­e.net/__cb200­81225111615/ne­cyklopedie/ima­ges/5/5e/Rekni_to_kve­tinou.jpg

huxa

Ahoj, budu odporovat ocko, ale to by nebyl lidský druh, aby neměl zadní vrátka, navíc, stane se ti anette ještě v životě tolik křivdy a nespravedlnosti, že když něco takového uděláš, bude to jen minimální předčasná náhrada ;)
jsi mladá, co bych dal v tvém věku, kdybych se zajímal o takové věci, jako je randění s někým :) zkoumej, zkoušej, nikoho se neptej a dělej, co si myslíš, že je nejlepší :) hodně se poučíš do příště :) a vědomosti, to je to nejdůležitější. Jak již jsem napsal, jsi mladá a do 18 let máš daleko :) tudíž ještě získávej zkušenosti :)

manon

Já z toho udělám pelmel – souhlasím s ocko co se týče ukončení prvního vztahu nevztahu – už jen proto, aby ten druhý kluk viděl, že jsi volná, jinak to nemá smysl – v žádném případě s někým nechodit jen pro „zadní vrátka“ – tak to vidím já.
Ovšem dál – sice je moderní doba, ale s tím prvním krokem u holky já drobet problém mám, tak tam se mi líbí spíš ty úsměvy a házení oček od Efchen :)

Dědvševěd: :D :D