Avatar uživatele
Anette

jak naznačit,že ho chci?

Ahojky..chodím s jedním klukem,je mladší a je to můj spolužák..nemiluju ho,ale zamilovala jsem se do jednoho čtvrťáka od nás ze školy..toho spolužáka chci nechat,ale nevím jak a taky chci naznačit tomu čtvrťákovi,že ho chci,ale bojím se a taky si moc nevím rady..za vaše odpovědi budu moooc vděčná ;) díky :))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4228 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Anette, nejdřív bys měla skončit čestným způsobem jeden vztah a potom teprve začínat druhý. Má rada tedy zní:
Svému příteli spolužákovi řekni, jak na tom ve vztahu k němu jsi. Prostě se s ním rozejdi (bez informací o tom, že je tu někdo jiný – to by totiž zbytečně bolelo).
Potom teprve můžeš tomu čtvrťákovi dát najevo, že se Ti líbí. Je jedno, jestli si na něj počkáš někde na chodbě a zeptáš se, zda by s Tebou nešel do kina nebo na diskotéku. Případně požádej o zprostředkování komunikace někoho z jeho kamarádů (ale dobře vybírej, abys netrefila na nějakého rádoby vtipného posměváčka).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Efchen

Nebudu Ti radit, co udelat driv,protoze tu zase mame porekadlo:Lepsi vrabec v hrsti nez holub na strese…ale k otazce,jak mu ukazat,ze ho chces…
zkus nejdriv na nej jen nenucene koukat, sem tam se usmat, aby te zachytil a zjistil,ze i ty vis,ze existuje,pak ho muzes za vhodnou dobu pozdravit (ne prilis zaujate), pak zas nekdy,nezapomen to prokladat usmevy a treba se pokusi o neco sam. kdyz ne,zkus typicky pohled: Chci te. Znas ho? Proste koukni na kluka a v hlave nemysli na nic jineho nez ze ho chces. On to vyciti. Mel by teda.. :D Pokud se mu budes libit,tak to pak poznas. Ale pozor,kdyz po ustavicnem zkouseni se porad nic nedeje,asi to nebyla spravna volba… :P

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

http://images2­.wikia.nocooki­e.net/__cb200­81225111615/ne­cyklopedie/ima­ges/5/5e/Rekni_to_kve­tinou.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Ahoj, budu odporovat ocko, ale to by nebyl lidský druh, aby neměl zadní vrátka, navíc, stane se ti anette ještě v životě tolik křivdy a nespravedlnosti, že když něco takového uděláš, bude to jen minimální předčasná náhrada ;)
jsi mladá, co bych dal v tvém věku, kdybych se zajímal o takové věci, jako je randění s někým :) zkoumej, zkoušej, nikoho se neptej a dělej, co si myslíš, že je nejlepší :) hodně se poučíš do příště :) a vědomosti, to je to nejdůležitější. Jak již jsem napsal, jsi mladá a do 18 let máš daleko :) tudíž ještě získávej zkušenosti :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Já z toho udělám pelmel – souhlasím s ocko co se týče ukončení prvního vztahu nevztahu – už jen proto, aby ten druhý kluk viděl, že jsi volná, jinak to nemá smysl – v žádném případě s někým nechodit jen pro „zadní vrátka“ – tak to vidím já.
Ovšem dál – sice je moderní doba, ale s tím prvním krokem u holky já drobet problém mám, tak tam se mi líbí spíš ty úsměvy a házení oček od Efchen :)

Dědvševěd: :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek