BEAES

Myslíte si, že 10-ti letý rozdíl ve vztahu je moc?

Myslíte si, že 10-ti letý rozdíl ve vztahu je moc? Do kamarádky se zamiloval o tolik let starší muž a ona má strach do toho jít. Co si o tom myslíte???

Nejlepší odpověď
kropitko

Já mám přesně o tolik let mladšího manžela. Kdybych neměla už téměř dospělé děti,tak si toho rozdílu ani nevšimnem no a okolí kolikrát také ne.

Další odpovědi
panenka

Já si myslím že nezáleží na věku záleží na tom aby se měli rádi a rozuměli si.Mám sestřenku která má 19 let a před dvoma měsícama se vdala za kluka kterému je 36 let a klape jim to spolu .Takže pokud ho má ráda at to zkusí a uvidí ukončit vztah může kdykoliv kdyby jim to neklapalo.

annas

Když jsem byla mladá, vždycky jsem si říkala, že když bych si našla staršího partnera, tak bych nechtěla, aby věkový rozdíl mezi námi byl víc než 10 let.
Jestliže měl muž Vaší přítelkyně 10 let, ona se narodila. Takže jejím otcem v tomto smyslu být nemůže. Proto by mezi oběma nevznikl vztah otce a dcery, ale mohl by fungovat vztah partnerský. Vše je třeba individuálně posuzovat.

quentos

10 let ještě není nic hrozného. Osobně znám takové manžele, on je o 10 let starší než ona a jsou spolu šťastni…

gnr54

Podle mne věk nehraje žádnou roli.Jestli se maj rádi,tak ať do toho jde. Já osobně mám o 20let mladší …a jsme spolu 4 roky a v pohodě.Na lidi taky nekoukám,stejně mi nikdo nic nedá.

anonym

Mam o 13let mladsiho a jsme spolu 14let-jsem spokojena a myslim si .ze i ten muj.Klape to.

NickD

Věkový rozdíl není nic neobvyklého.Záleží pouze na dotyčných.Já jsem osobně (měl) menžalku o 9 let mladší.

ten který je

10 let není žádný velký rozdíl,vidím to tak akorát.V nedalekém sousedství bydlí pán kterému je už hodně přes 70 a má partnerku které je 20.

Lucimia

Nemylím si, že to je moc. Jsou i větší rozdíly vě věku některých partnerů. Pokud se mají rádi a klape jim to, tak proč do toho nejít. 🙂

Nuk nuk

Mezi mými rodiči byl také rozdíl 10 let (táta byl starší) a prožili spolu celý život. Pokud mezi nimi byli nějaké problémy, nepramenilo to vůbec z věkového rozdílu.
Pro mne bylo 10 let vždycky takovou horní hranicí, ale to není pravidlo.
Záleží spíš na povaze těch dvou konkrétních lidí, na tom, jak moc si který z nich na svém věku zakládá. Jsou páry s velkým věkovým rozdílem, kde právě věk nakonec vztah ničí a naopak páry, kde to vůbec není znát, nebo je to k dobrému.
Záleží, jestli je ten rozdíl věc, která by kamarádce vadila tak, že by toho dotyčného nemohla vystát.

atriplex

My máme rozdíl 13 let a klape to. Záleží na lidech, ne na věku.

Michal

To záleží na citech a pocitech obou. A na známé věci:vadí nevadí!Dále na postavení a kde se to událo na vesnici,nebo ve městě.A nezapomeňte na selský rozum!

Zdroj: život

Jahoda

Já si myslím, že na věku nezáleží. Ve vzathu jde o to, aby si partneři rozumněli, měli se rádi a drželi při sobě. Já sice s tímto zkušenosti nemám, ale v mojí rodině se to vyskytlo. A já si myslím, že pokud partneři drží za jeden provaz, je to v pořádku a věk v tomto případě nehraje žádnou roli… 🙂

ReHu

Záleží na tom, jak si oba rozumí. Po všech stránkách.
Někdo přemýšlí ve 20 jako důchodce a naopak někdo má v 60 mysl i tělo na 30.

vlajan1981

No, ono také záleží v jakém věku. Pokud je jednomu 20 a druhému o 10 méně, tak to asi moc přijatelné není. Myslím si ale, že v pozdějším věku to není problém. My jsme s manželem od sebe například 7 let a vztah spolu máme skvělý. Občas nám to zaskřípe, teď například v posteli, ale většinou to není nic, co by se nedalo vyřešit. Právě problém v posteli nám například pomohly vyřešit erotické masáže Praha – https://www.ma­taharisalon.cz/cs