andys10

jak vidět do mužské hlavy?co si myslet? prosím o radu hlavně starší pány …dámy samozřejmě také uvítám…

je mi 21 a rok a půl jsem „žila“ s přítelem 37let.žila v uvozovkách jelikož každý jsme měli své bydlení,ale každý den jsme byli spolu u mě nebo u něj.nedávno jsme se rozešli,už jsem nemohla přenést přes srdce to že se ke mě nechce nastěhovat,nebo já k němu…a to že jsem byla až na nějákem 10 místě v těch všech koníčkách,záli­bách…tak jsem mu dala čas na rozmyšlenou,aby věděl co vlastně chce…po 14 dnech když jsme šli na kávu mi řekl,že bude lepší,když budem kamarádi,že by to pokračovalo furt stejně a on by se ve svých letech nezměnil..a mě by vadilo to samé.nečekala jsem to,ale říkala jsem si že se mu to určitě něják v hlavě jěště přehodnotí,po dvou měsících od té doby se vídáme asi 2× týdně..vždy je to ale aktivita z jeho strany,já se snažím nevolát…spíme spolu,ale to bývá zase i má aktivita.(nedokážu mu íct NE v ničem-nemám na to sílu)…a mě to hrozně bolí,když jsem mu řekla že to nechápu,proč to takhle je…řekl mi,že mě má rád,že je mu bezemě smutno,ale že chce do života něco jiného…někoho ROZUMNÉHO,vím že jsem o 16 let mladší ,ale to si mohl uvědomit když jsme se poznali a netrápit mě ted…proto by mě zajímal hlavně mužský názor na tento příběh…toho člověka znám vím,že mě nevyužívá jen k sexu,to jsem si jistá..jezdíme i ted na výlety,koncerty…ale zajímalo by mě co odemě ted chce?přeci to nemůže být jen přátelství?(řekl mi že pokud s ním spát nechci nemusíme to dělat) a jestli ano z mé strany rozhodně ne,já ho miluji a každý den se probudím s mysšlenkou že bez něj se nedá žit,proč není vedle mě…každé ráno mi tu chybí a tak to bolí…mám čekat?nebo mám zapomenout?ale jak mám zapomenout?když mi neustále volá a píše......

Nejlepší odpověď
salsa verde

Nevyužívá tě jen k sexu ale taky k tomu zaplácnout nějak čas. Podobná zkušenost!!! Jediná rada: pryč! pryč! pryč! co nejdál! nevolat, nepsat, nespát!! A jedno fakt okoukané ale zcela krutě pravdivé klišé: časem tě to přejde a budeš si říkat že já jsem to neudělala už dávno!!

Další odpovědi
iceT

Věkový rozdíl ani tak nehraje roli,jako to,že on ví,že tě má jistou a že neřekneš ne.Pokračovat v takovém vztahu je čiré zoufalství,i když on to už asi ani není vztah jako takový,ale on moc dobře ví,že pokud spolu půjdete na koncert nebo na výlet jako kamarádi,tak to neskončí jen u toho,ale bude mít i bonus v podobě sexu.Tak co by se namáhal hledat si někoho k sobě přiměřeného.Žena věkově mu blížší mu nebude uhýbat,ale půjde si za svým cílem,nebude chtít být jen nějakou položkou na žebříčku.
U Tebe tohle možná viděl,že jsi prozatím jen nezkušené telátko(promiň mi ten výraz).On je muž skoro středního věku,miluje svůj klid,pohodu,ale proč by se nepobavil s mláďátkem,že?Sama jsi to tady napsala,že Ti řekl,že on se už ve svých letech měnit nebude.
Tak zahoď telefon nebo si aspoň změň číslo,aby Ti už nemohl volat,najdi si přátele z jiného okruhu,věnuj se koníčkům na plný úvazek,aby sis vyčistila hlavu.Ono bude nějaký čas trvat,ale představ si budoucnost…Ty budeš čekat,že on se umoudří a zatím Ti uteče kus života.Škoda čekat na chlapa.
A v jedné staré písni se zpívá,že „Starýho psa novým kouskům nenaučíš“ a ono to tak ale bohužel je.

venkovan

Než do jeho hlavy by bylo dobré se podívat do tvé. Opravdu do tvé. Máš zapotřebí se s podobným chlapem zabývat? Ve svém věku není ochoten svůj životní rytmus měnit a navíc má vše co potřebuje ke své spokojenosti.
Proč mu nedokážeš říci ne? Jak chceš s takovým mužem potom skutečně žít, když jsi až za jeho koníčky a zájmy. Rozdíl 16 let nehraje zas takovou roli, větší problém je, že nechce se měnit (je to takový „mamánek“). Už jen to co píšeš – nemám sílu říci ne je skutečně víc problém tvůj, než toho muže. Tady není třeba se dívat do mužské hlavy – v té jsou maximálně dvě věci. A když o ně nemusí musí usilovat, tak se nic neděje podstatného natolik, aby začal zvažovat o změnách svého jednání.

Takže je to jen na tobě – jestli ty výlety a i sex na nějakou dobu oželíš a mezitím se podíváš po jiném muži, který skutečně hledá partnerku pro život. Máš před sebou život, tak se s jedním chlapem nestresuj.

Damiana

Ty jsi vlastně naprostý ideál každého podobného muže. Mladá holka, kterou má jistou, ale má ji na háku.
Když tě nemusí dobývat a nahánět, ale jsi kdykoli k dispozici a zblázněná do něj – a on to moc dobře ví, tím si buď jistá – proč by se zaháčkovával? Ještě ti drze popíše, jakou ženskou si vedle sebe pŕedstavuje a ty se trápíš. Je to sobec. Hledej si nové přátele, kašli mu na jeho výlety, ať si jede s nějakou svou „paní dokonalou“. Možná, že pak začne dolejzat pro změnu on. Ale to už budeš „jinde“.
Takových nešťastně zamilovaných do chlapa, který jim imponuje svou zralostí, postavením, stylem života, těch je hodně. Jestli budeš stále jeho (amíci mají na to děsný výraz – fuck body) – proč by nebral – má to zadarmo a navíc si na hladé dívce namasíruje ego.
Garantuji ti, že jakmile budeš mít nový, zajímavý objev, vykvajzneš se na něj. A časem si řekneš: Tý bláho, já byla ale blbá!
Tak začni raději hledat a nedělej jednomu hajzlíkovi, který ti jen ubližuje, lacinou metresu. 🙂

anonym

Ten druhý tě duševně nasycuje hodnotami které v sobě má a snaží se tyto hodnoty chránit aby o ně nepřišel, orgasmus je v okamžiku nasycení duševna ale po nasycení brzo přijde hlad. Jsi žák a tvůj přítel je učitel ale on si i od tebe mnohému naučí, je to výměna informací protože když máme informace nechybujeme a lépe se nám žije.
http://www.gvkb.cz/