Bídný červ

Bolí mě žít, co s tím mám dělat?

Cítím se napaden gravitací, já nevím, ale zdá se mi, že mě tahá ke dnu. Náš vztah začíná být velmi toxický, poslední dobou mi přijde, že mi brání v rozletu. Myslím, že se mě pokouší zabít. Občas mě shodí a pak mě bolí koleno. Ale co kdybych vylezl na bytovku a skočil z ní a ona vzala příležitosti a přitáhla by si mě k sobě a samou láskou by mě rozdrtila o silnici? Měl bych zavolat policii nebo tak něco? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Filip84

Vztah Tebe s kým: gravitační silou?

Pokud je to tak, jak popisuješ: vytoč 155 / 911 / 112 a požádej o vyslání vozidla RZS, neboť můžeš být nebezpečný sobě i svému okolí.

Další odpovědi
Ametyst

Myslím že příčinu znáš, tak neváhej ukončit toxický vztah, než to bude horší. Ať nemusíš nic vysvětlovat policii.

aliendrone

Tímto " problémem" netrpíš jen ty, ale všichni. Povětšinou jsme to vyřešlili důkladným tréninkem pohybu a orientace v prostoru (např. výuka chůze apod.) již v dětství. Tudíž to znamená, že bys měl pokračovat v osvojování si výše zmíněného tak dlouho, dokud tvůj skill nenabyde takové výše, že s relativně malým rizikem si dojdeš na záchod.

Do té doby se vyhýbej vyšším skokovým převýšením a používej standardní pádové tlumiče, např. loketní a kolenové chrániče, přilby a především plínky, popřípadě pokračuj v pobytu na bezpečných místech (ve vypolštářovaných celách). ;) :)
NEBO
Přestaň tolik chlastat! Nebudeš tomu možná věřit, ale tento krok má VÝRAZNĚ pozitivní dopady na snížení četnosti pokusů o vraždu z tebou zmíněného důvodu. Nicméně je fakt, že je to PRAXÍ ověřeno. ;) :D :D

elkon

Na to jedině psychiatr.

da ny

Miluj svůj život!
Upínat se na 1 osobu je nezdravé. Co bolí, to přebolí…… (M. Žbirka).
Lidé se setkávají, přicházejí a odcházejí.
Někdy mají společnou cestu několik týdnů, měsíců i let. Dpkud vzájemné setkávání, společnost, společný život vyhovuje oběma stranám, je dobře.
Dokud si dva lidé (i pár) mají co „dát“, vztah trvá. Pokud si „dali, co měli“ a víc nemohou, neumí, nechtějí. Je konec. Je čas se rozloučit, posunout se jinam.
Jen nezralý slaboch, bačkora, sobec, usurpátor, „majitel“, to nechce, odmítá a neumí přijmout! Sociálně nevyzrálý jedinec. Je čas, přestat se cpát tam, kde už mne nechtějí. Je čas na nové začátky.

Filip84

Ametyst: On ale nehovoří o toxickém vztahu s jiným člověkem, ale o toxickém vztahu s gravitační silou. Vztah s gravitační silou, poněkud, nelze ukončit, tedy lze: smrtí, ale jinak nikoli. To mu opravdu radíš sebevraždu?

aliendrone

Filip84>>> No, podle mne Ametyst také nehovoří o „toxickém vztahu s jiným člověkem“. Jen napsala ženskou, kultivovanější formou to, co bych já poněkud přímějšími slovy napsal asi takto: „Hlubokomyslně pohleď do hlavně nabitého Mossbergu 500 a pak zmáčkni spoušť“, což mi v tomto případě přijde jako VYNIKAJÍCÍ řešení problému. ;) :D :D

Je to jen můj dohad, babuchen často a s oblibou mluví v náznacích či hádankách, aby sis to „musel přebrat“ sám (a BĚDA TI, jestli to pochopíš ŠPATNĚ)! Vzals to v úvahu? ;) :D :D

Filip84

aliendrone: Nevzal, to víš, že nevzal, a ani nevezmu. Má se vyjadřovat pregnantně! Když se vyjádří v náznacích, či hádankách, víš co si může! 🙂 Bude „Tak: Blaho a bratrství, občane!“

aliendrone

Filip84>>> :D :D :D
Jen mě tak napadlo, že tu možnost „býti PREGNANTNÍ“ by si třeba už i odpustila. Bože, na to že jsem jazykový ingorant mě VŽDY napadnou jako první ty „zajímavé“ výklady. Kdoví? Třeba by si 2. trimestr ještě zopákla (první se prozvrací a třetí už je to moc velký/těžký, potažmo únavný). ;) :D :D