Jak se dobývají srdce?

Četl jsem příručku, jak získat zpátky srdce žen a opravdu to funguje. Několikrát aplikováno na mé ex (100% úspěch, jsme tedy spolu). Jen by mě zajímalo (čistě teoreticky), jak se třeba dobývá taková žena (mám zkušenost), po pár letech (asi 4 roky) a dáma, která je o několik let starší (nebudu teď řešit věk. rozdíl).

Nebudu řešit ani důvod, proč se ptám. Jen by mě zajímalo, zda existují i na toto intriky, triky a strategie. Ono je na netu příručka, jak získat zlomené srdce žen a funguje to (pokud to správně použijete) a chtěl bych se zdokonalit, abych se stal úplně 100% mužem v dobývání ženských srdcí (co jsem napáchal v minulosti).

Zajímal by mě prosím názor odborníků, popřípadě žen (to jsou odborníci taky, už od narození - potřebuji hlavně ženy).

A jak již píšu po několikáté (neřešte mi profil, chyba v Matrixu, Děkuji. Ani narážky na mě neplatí, jsem psychicky dost odolný člověk).

Odpovědi:

Bronzový

Ten komu vztah normálně funguje, nepotřebuje řešit zbytečnosti.

Zlatý

Většinou LÁSKOU!

Triky a strategie? Jasně, tebou poptávanými způsoby to jde taky, jenže na takový způsoby slyší jen různý trumpetky, ťululumky a podobný naivky ženskýho rodu, s kterými stejně nevydržíš. I když... jaký šel, takú potkal... Jo, asi spolu vydržíte! (;

Stříbrný

Dobývání srdce - vyznání lásky je z hlediska neurolingvistického programování jednoduchý proces. Je třeba dostat člověka do příslušné nálady a on se bude chovat potřebným způsobem. Co to znamená? Jedná se o využití Pavlovova principu, který funguje pro všechny stejně. Dotyčný se dostane vhodnými zrakovými, sluchovými nebo hmatovými podněty do vhodného stavu a pak mu stačí říct, že ho/ji milujeme . Například sňatkoví podvodníci toho využívají. Pozorováním lidí se to dá naučit.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 1300
Zlatý marci1 964
Zlatý ivzez 690
Zlatý quentos 689
Zlatý iceT 650
Zlatý annas 628
Zlatý hanulka11 535
Zlatý led 505
Zlatý panenka 488
Zlatý zjentek 479

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.