Marta88

Jak se dobývají srdce?

Četl jsem příručku, jak získat zpátky srdce žen a opravdu to funguje. Několikrát aplikováno na mé ex (100% úspěch, jsme tedy spolu). Jen by mě zajímalo (čistě teoreticky), jak se třeba dobývá taková žena (mám zkušenost), po pár letech (asi 4 roky) a dáma, která je o několik let starší (nebudu teď řešit věk. rozdíl).

Nebudu řešit ani důvod, proč se ptám. Jen by mě zajímalo, zda existují i na toto intriky, triky a strategie. Ono je na netu příručka, jak získat zlomené srdce žen a funguje to (pokud to správně použijete) a chtěl bych se zdokonalit, abych se stal úplně 100% mužem v dobývání ženských srdcí (co jsem napáchal v minulosti).

Zajímal by mě prosím názor odborníků, popřípadě žen (to jsou odborníci taky, už od narození – potřebuji hlavně ženy).

A jak již píšu po několikáté (neřešte mi profil, chyba v Matrixu, Děkuji. Ani narážky na mě neplatí, jsem psychicky dost odolný člověk).

Odpovědi
elkon

Ten komu vztah normálně funguje, nepotřebuje řešit zbytečnosti.

zjentek

Většinou LÁSKOU!

Triky a strategie? Jasně, tebou poptávanými způsoby to jde taky, jenže na takový způsoby slyší jen různý trumpetky, ťululumky a podobný naivky ženskýho rodu, s kterými stejně nevydržíš. I když… jaký šel, takú potkal… Jo, asi spolu vydržíte! (;

Kelt

Dobývání srdce – vyznání lásky je z hlediska neurolingvistického programování jednoduchý proces. Je třeba dostat člověka do příslušné nálady a on se bude chovat potřebným způsobem. Co to znamená? Jedná se o využití Pavlovova principu, který funguje pro všechny stejně. Dotyčný se dostane vhodnými zrakovými, sluchovými nebo hmatovými podněty do vhodného stavu a pak mu stačí říct, že ho/ji milujeme . Například sňatkoví podvodníci toho využívají. Pozorováním lidí se to dá naučit.