Pavel1212

Zamiloval jsem se do dvou dívek. Co teď?

Mohli byste mi, prosím, poradit co teď mám dělat? Obě jsou stejně staré a já už jsem bezradný. Buďto nemiluji žádnou, nebo jich je prostě kopa. Díky

Nejlepší odpověď
HerbiG

jej … :D jsem na tom stejne tedy spis uz s nima chodim .. nwm vyber si tu o ktery si myslis ze je ta prava … nepomuzu ti nwm jak vypadaji ani jak se chovaji …

Další odpovědi
Nuk nuk

Jo, i to se stává :)

Dřív, než to se kteroukoliv z nich začnete myslet vážně, sledujte je. Nezávazně se s nimi bavte. Hezké jsou určitě obě, ale dívejte se i na to, která se lépe chová, je milá, vnímavá, zábavná atd. Možná přijdete na to, že ani jedna, ale i to je dobrý výsledek, nebo si prostě vyberete.

panenka

to se musíš rozhodnout ty sám na tvém místě bych se rozhodla popřemýšlela ale velmi rychle at to nezjistí tá druhá a pak nemáš zle

Michal

Je to tvrdý ale budeš si muset vybrat proto,že by si nutně jednu šidil a to možná ve všem,tedy i v lásce.

afro.minerva

Nezlobte se na mě, ale tohle je směšná otázka. Jestli se vám líbí dvě dívky, tak si jednu vyberte a tím to hasne. Láska je jenom jedna. A jestli jste takový sobec, že musíte mít vícero dívek najednou, tak vemte alespoň ohled na obě dvě a jednu z nich pošlete k vodě.

johny.bello

Podle mě musíš vědět ty sám se kterou z nich si více rozumíš. Mně se tahle situace naštěstí nikdy nestala a doufám že ani nestane. Se dvěma naráz chodit nemůžeš a i kdyby ano stejně se jedna o druhé nějakým způsobem pozdějí dozví a pak nebudeš mít ani jednu z nich proto bych ti radila vybrat si, buď a nebo nic jiného ti nezbyde.