Avatar uživatele
anonym

říkáte svému partnerovi pravdu či radši lež? a co je dle vás lepší?

např. pokud příjdete o práci, pokud byste dostali nějakou nemoc, …

a pokud to řeknete, jakým způsobem?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, anonym, Deli, Meropa před 4512 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Určitě pravdu!Lež má krátké nohy a stejně ta pravda vyjde najevo.Pak se mezi partnery vytratí důvěra a to může být začátek konce.......

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

partneři …pokud jsou to tedy dobří partneři ,by si měli říkat pravdu za každé situace

to je můj názor a je to tak …
jinde možná i jinak .....

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Meropa

Když už nějakého mám, tak jenom pravdu (výjimku dělám pouze v tom případě když chystám nějaké překvapení).
Nevím co je lepší, podle mě záleží na tom jaký mají spolu vztah a jak se jakoby domluví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Jak řekl moudrý doktor Plzák: zapírat, zapírat, zapírat …
Toto se týká jisté oblasti lidského života, kde to bezmezně platí. V těch ostatních preferuji upřímnou pravdu, i když to třeba není vždy příjemné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Pokud je nulová šance že pravda někdy vyjde najevo a pravda by ublížila oběma stranám tak vždycky lež.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

V obou zmíněných případech bych se nebála to říct, ať by se už jednalo o sebelepší práci a sebehorší nemoc. Protože od opravdového partnera bych čekala podporu. Pokud bych se mu něco bála říci už teď, tak bych náš vztah nechtěla vidět v budoucnosti za několik let. Důležitá je upřímnost.. Chápu milosrdné lži, ale myslím, že pravda je lepší, byť častěji méně příjemná.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek